Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős derék fájdalmak, ez már...

Erős derék fájdalmak, ez már a vajúdás része?

Figyelt kérdés
36+3 hetes terhes vagyok, ma délelőtt takarítás közben hirtelen erős derékfájdalmat éreztem kb 10 percen keresztül, kicsit lepihentem amitől aztán el is múlt. Később délután ugyanígy belém nyilalt a fájdalom akkor sem tartott túl sokáig, idővel enyhült de már nem szűnt meg teljesen. Már este van de még mindig erősen érzem a fájdalmat ami most már a alhasamra is kiterjed. A menstruációs fájdalomhoz tudnám hasonlítani leginkább. Ez már vajúdás vagy csak jóslófájás? A meleg vizes fürdést is kipróbáltam már, de már semmi nem enyhít megállás nélkül érzem ezt a tompa fájdalmat. 2 napja takarítok itthon, (de gyakran pihentem közben) lehet hogy megerőltettem magam és azért fáj?

dec. 2. 17:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hátha nem szünt meg a fürdőre én inkább meglátogatnám a kórházat
dec. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják, ha melegvíz hatására nem múlik, akkor az már nem josló.

Viszont azt írod, folyamatos a fájdalom.

A vajúdás nem folyamatos, hanem szakaszos és percre pontosan kiszámítható,erősödik aztán fokozatosan gyengül.

Jobb ha ma már csak pihensz.

dec. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első hozzaszoloval, menj be a kórházba.
dec. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Kettes vagyok, azt nem láttam, hogy a hasadnál is érzed.

Jobb egy konzultáció orvossal.

dec. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szűnik, akkor nem jósló.
dec. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
1-es:Az orvosom ùgy gondolja kihordom vègig..Termèszetes szülès pàrti..
dec. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Bocsi nem ide akartam ìrni🤣
dec. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Fürdés után tornáztam még a fittnes labdán és a férjem is kicsit megmaszírozta a derekam azóta már jobb lett.
dec. 2. 19:32
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
A második szülés nekem is derékfájással indult, meleg víz hatására erősödött, de nem volt folyamatos.
dec. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért legyen összepakolva a csomag. Front van.
dec. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!