Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinél mikor kezdődött a...

Kinél mikor kezdődött a hányinger/hányás?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 6+2 hetes és eddig szerencsére csak 1-1 alkalommal éreztem enyhe hányingert. Szerintetek van rá esély, hogy megúszom és nem lesz már rosszabb?

dec. 4. 10:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én a terhesség alatt csak párszor hánytam. 5 alkalommal talán, legyen 10 de az nagyon max.
dec. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem hánytam a terhesség alatt, a hányinger is csak különböző szagokra jött elő, az az elejétől kb a 12 hétig megvolt.
dec. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hánytam soha. A 7. hét környékén kezdődött, de a 12. hétre már el is múlt.
dec. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én se hánytam sose sőt hànyingerem se volt. Tesóm a negyedik héttől hànyta végig az egész első trimet
dec. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a 7. hétben vagyok, nem akarom elkiabálni, de hányni még nem hánytam. Mikor rámtör kisebb hányinger akkor szénsavas üdítőt iszok és jobb lesz :)
dec. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Kereken a 6.hétben kezdődött egyik napról a másikra leállt a zabálás, kajaundor tört ki, ki hánytam mindent amit megettem, fogytam is.Nehéz időszak volt.Kenyeren éltem meg csipszen szinte hetekig.
dec. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én körülbelül a 8 héttől egészen 20 hétig mindennap nagyon rosszul voltam, mindennap hánytam a nap bármely szakaszán. Aztán volt kb 2 hét mikor már csak 7 napból kb 2 nap voltam rosszul és aztán hirtelen elmúlt hál istennek.
dec. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer sem hánytam. Néha émelyegtem, de gyorsan rájöttem, hogy az éhségtől. Mihánt ettem pár falatot, el is múlt.

Most vagyok 26 hetes, most attól van néha hányingerem, ha többet eszek. Kezd kicsi lenni a hely, így többször eszek kevesebbet.

dec. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
10ik héttől szülésig
dec. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Soha
dec. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!