Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális a babám súlya?

Normális a babám súlya?

Figyelt kérdés
32+3 hetes vagyok és 1820gr a babám.Aztmondta az orvos hogy 2-3 kg körüli babám lesz nem lesz túl nagy.Nektek hány kilós volt ebben az időben és hánnyal született?1000gr volt a 28+3héten.
dec. 4. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Most visszakerestem, nekem 32+5 napon volt kereken 1900 gr. Nekem is azt mondta a doki, hogy nagy eséllyel 3 kg alatt lesz. De én 41. hétre szültem és az utolsó 3 hétben még majdnem 1 kg magára szedett, így 3200 gr-al született. Lehet ha 1 héttel előbb szülök, akkor tényleg 3 kg alatt lett volna. Kislányom van.
dec. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem 31+0 volt 1612 gramm, és 41+0 született 3080 grammal.
dec. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ennyi idősen kb ennyi volt a lányom súlya

Engem is ijesztgettek,hogy nagyon kicsi lesz a baba.

Végül megszületett 4250 grammal és 53 cm-vel a lányom.

dec. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Egyébként én 3800grammal születtem, nagy baba voltam.Amúgy meg világéletembe vézna voltam 50kilós most vagyok 60 de még ez se látszik meg sajnos. :(

Igazából nem az h megijesztett, csak amikor rákérdeztem h normális e a súlya aztmondta: háááát, nem lesz egy nagy baba de normális a súlya. Szeretném ha egészséges lenne a babám mint minden kismama :(

dec. 4. 11:02
 5/10 anonim ***** válasza:

Testvérem született 2400 grammal és 47 centivel,kis játékbaba volt..

Teljesen egészséges volt mindig is,sosem volt semmi komoly betegsége.

Ne aggódj,egészséges babád lesz.

dec. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31+1 1579 gramm becsült súly. Nekem is belengették, hogy nem nagy magzat. A születése előtt 3 nappal 3200 grammra becsülte az UH. 40+3 született 3600 grammal, 55 cm-vel. Kislány. Ha ez szerint számolok, a tiéd simán meglesz 3800 is :D De nyilván nem ezen múlik. A méretek alapján becsüli ezeket a súlyokat a program. A magzat alkati sajátosságai miatt ez majdnem olyan találati aránnyal bír, mintha kártyát vetnének. Nem véletlen, hogy még a végén is +/- 400 g tévedéssel lehet számolni. A hosszát ugye ebben a korban már nem tudják lemérni, főleg a törzsének a hosszát. Combcsont, haskörfogat, és fej méreteiből kalkulálnak. Azaz, ha van egy hosszabb törzsű, nyúlánkabb, de nem Claudia Schiffer combú magzatod (mint nekem), akkor máris picikének tippelik. A leírt súly alapján semmi okod nincs azt feltételezni, hogy ne lenne egészséges a babád, nyugodj meg.
dec. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is vegig ezt mondtak, hogy nem lesz nagy baba. Vegul 3700 gramm lett :D

Ez csak becsles, tevedhetnek is.

De ha meg kisebb sulya is lesz, egeszseges lesz a babad, miert ne lenne? Nem ezen mulik.

dec. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az enyémnél 32.héten 1600gr-t mért,a 36.héten 2500at, holnap lesz uh-m,mivel holnap leszek 40+0 és még nem indult be a buli,kíváncsi vagyok mennyi lesz a súlya születésekor.
dec. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szuper akkor jól híztak a babák 3 kg az szuper :)

8as majd írd meg hány kg-ot becsültek meg ma a 40.héten.Szuper ha már a 36.héten 2500gr volt❤️🫶

dec. 5. 07:22
 10/10 anonim ***** válasza:
8as vagyok, a doki 3000gr-t mért ma,pénteken indítják a szülést ha addig nem indul be magától:)
dec. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!