Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon viszket a mellbimbóm,...

Nagyon viszket a mellbimbóm, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2-3 héten belül szülök, es az egyik bimbóm ugy viszket hogy egész nap vakarnám, vagy rágnám, vagy nem tudom, de nagyon zavaró. Tejem még nincs. Nem látok rajta semmi extrát, de teljesen be is van feketedve, ez az előzőnél is így volt. Akkor viszont sose viszketett. Mi lehet ez most? Másnak is van/volt ilyen? Ha igen, mit csinált vele?

dec. 4. 16:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen, de volt tejem is. Dörzsöltem óvatosan pólón keresztül, mert közvetlenül hozzáérve meg fájt. A Garmastan krém segített rajta valamennyit, ha vettél valami bimbóvédő krémet, esetleg meg lehet próbálni.
dec. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!