Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40 hetes terhes vagyok....

40 hetes terhes vagyok. Kb.1-1,5 hónapja a bal mellbimbóm alsó része kicsit hámlik és viszket. Néhány apró barna pötty is látszik rajta, ami olyan sötét, mint a megsötétedett bimbóudvar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem gombás, már kentem ellene (nőgyógyász adott krémet), mást még nem próbáltam. Szeretnék szoptatni, valami olyan szer kellene, ami alkalmazható ilyenkor is. Már nincs időm elmenni bőrgyógyászhoz, pénteken szülést indítanak nálam.
2012. nov. 7. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Doki mit mondott?

Mert önmagában a terhesség is okozhatja ezeket a tüneteket, és ez esetben szülés után majd elmúlik, nincs is vele teendőd.

Ha fertőzés lenne, akkor pedig szintén orvostól kell kérned rá valamit, látatlanban nem lehet tudni mi lehet az!

2012. nov. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Nipple Care mellápoló krém én is ezt használtam mind a két babám mellett..

[link]

2012. nov. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is Nipple Care-t használok már a 36. héttől. Kislányom 8 hónapos, még mindig cicizik. Nagyon érzékenyek a mellbimbóim, de szerencsére soha nem volt olyan problémám, hogy kirepedezett volna vagy hasonlók, mert időben elkezdtem használni a krémet és folyamatosan használom minden szoptatás után. Minden jót neked! :)
2012. nov. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A néhány apró barna pötty a mellbimbón, a Montgomery-mirigyek. A belőlük kiválasztódó olaj a mellbimbó és a bimbóudvar bőrét ápolja.

:)

Nekem is van a mellbimbómon. Az meg, hogy hámlik, nem hiszem, hogy baj lehet.

34 hetes kismami

2012. nov. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, főként az utolsó válasz nyugtatott meg, mely a Montgomery mirigyeket írta. Köszi az ajánlott krémet is, beszerzem még ma.
2012. nov. 8. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!