Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki 5 hetes...

Van itt olyan aki 5 hetes terhes? Milyen tüneteitek vannak? Alhasi enyhe fájdalom esetleg? Nagyon enyhére gondolok.

Figyelt kérdés

3 hónapja volt egy vetélésem, bízom benne hogy most minden rendben lesz.. az orvoshoz 1 hét múlva megyek.



Köszönöm a bíztató válaszokat



dec. 5. 08:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak voltam 5 hetes ☺️ de elég erős mindjárt megjön érzésem volt. A magnézium jót tesz
dec. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én már a 7.ben vagyok, de kb az 5. héten nekem is erős görcseim voltak, nem tudom a Magnézium segített-e, de elmúlt azóta. Egyébként a 6. héten volt szívhang is, úgyhogy amiatt ne aggódj, hogy rosszat jelent :)

dec. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem is volt ilyen, a derekam is fájt, mintha éppen meg akart volna jönni. Hát azóta se jött meg szerencsére, 26 hetes vagyok.

Amíg nincs erős, de tényleg erős görcs és vérzés (a barna, rózsaszín is vér!) addig nyugodj meg, teljesen normális amit érzel.

dec. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ma voltam orvosnál, 6 hetes terhes vagyok és van szívhang is! Nagyon boldog vagyok 🙏

dec. 11. 22:59
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! Én már a 8. héten vagyok, az alhasi fájdalom máe ritkább, inkább szúrkálások vannak és brutális puffadás
dec. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok kérdező! Boldog babavárást!
dec. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, most láttam a kérdésedet. Neked minden nap voltak "fájásaid"? Nekem sajnos vannak tök üres napok. Pl.ma is csak egy pici szúrás, meg nagyon enyhe mindjárt megjön érzés pár percig. Emellett tüneteim sincsenek. A mellem is alig fáj egy nagyon picit. Az is csak pár napja és inkább csak reggelente. Sajnos, nekem is volt idén már egy vetélésem. Nagyon parázok, ma főleg. Kb.5+2 körül vagyok ma.
dec. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Elnézést, csak most láttam a válaszokat.

Igen mindennap volt alhasi fájdalmam de már abbamaradt.

Azóta elmúltam 13 hetes :)

Remélem veled is minden rendben van!

jan. 31. 08:38
 9/11 anonim ***** válasza:

#8! Én is csak remélem. A válaszom után bő egy héttel erősen vérezni kezdtem. Biztos voltam benne, hogy megint elveszítem, hisz néhány órával azelőtt látott orvos és akkor még semmi jele nem volt, hogy bármi van. Mégis kiderült, hogy hematóma ☹️

Azóta számtalanszor megjártam vele az ügyeletet, de a babával minden rendben volt.

Már 2 hete nem látott orvos, mert szerencsére nem volt ügyelet indokolt. De tünetem kb.sose volt, a következő uh.-ig meg még 2 hét, szóval megtörtem. A dopplerem ma érkezett.😂Nagyon remélem, hogy megtalálom, különben megint a törzshelyemen kötök ki. 11 hetes vagyok most.

#7

jan. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nekem is hematómám volt.

Azt javasolták hogy puhenjek 3 hónapig és csak a mosdóig menjek el. Betartottam és 12 hetes koromsra fel is szívódott.

Nem könnyű ez, de megéri.

Nekem pláne nehéz volt 2 gyerek mellett + 1 kutya 😄

febr. 4. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!