Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Összegömbölyödött póz miatt...

Összegömbölyödött póz miatt téves ultrahang értékek? Haskörfogat méretét befolyásolhatja valami?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ha a baba ultrahangon lehetetlen pózban volt, lehet téves a mérés? Mindkét kézfeje és lábfeje a füle mellett volt, többször próbálták lemérni az AC-t, sétálni is elküldtek.


Végül egy rossz eredmény jött ki, kisebbnek látták, mint egy héttel korábban.

Lehetséges, hogy ilyen esetben korlátozottabban lehet lemérni a haskörfogatot?


Illetve mi az, ami az AC méretét befolyásolhatja? Ha éppen ivott előtte a magzat?


dec. 6. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Ott volt a doki, aki mért. Szakember. Ől átott mindent. Miért nem tőle kérdezed.
dec. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, nem is egyszer. Szonográfus volt, annyival intézte a dolgot, hogy menjek a kezelőorvosomhoz, ami holnap fog megtörténni. Gondoltam felteszem a kérdést, hátha valaki jártasabb ebben, mert nagyon izgulok.
dec. 6. 18:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ha ugyan az az orvos ugyan azzal a géppel kétszer egymás után végigméri ugyan azt a magzatot, akkor is más eredményeket fog kapni. Ennek így önmagában semmi jelentősége. Ne aggódj!
dec. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Jóval kisebb érték jött ki, 3 héttel mérte kisebbnek az AC-t, ezért vagyok nagyon megijedve. Remélem holnap kiderül, hogy csak téves volt a mérés.
dec. 6. 20:07
 5/6 babyboom567 ***** válasza:
mizu?
dec. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ma nagyobbnak mérték a haskörfogatot valamivel, így 2 hetes lemaradásban van. Ez még határeset, úgyhogy hetente kell mennem kontrollra, áramlásmérésre.

Benne van a pakliban, hogy genetika, mert én is elég kicsi vagyok (158 centi) és időre születtem, 2500 grammal.

Reméljük, a jövő héten sikerül kicsit magunkra szednünk mindkettőnknek.

dec. 7. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!