Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek a 31 héten azt mondták,...

Akinek a 31 héten azt mondták, hogy több a magzatvize úgy, hogy addig teljesen normális mennyiségű volt, kiderült a konkrét ők, hogy miért?

Figyelt kérdés
Mi volt az ok, ami miatt több lett és okozott -e problémát ez a későbbi hetekben? Vagy kellett-e valami speciális, szigorú szabályokat, pl sok pihenés, stb. betartani miatta? És végül komplikáció mentes volt a szülés, vagy befolyásolt bármit is a több megzatvíz?

dec. 6. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem már hamarabb mondták. Kb a 19. héttől végig több volt. Nekem kiderült terhes cukor pl.

Karbantartottam diétával, de utána se lett kevesebb a magzatvíz. Sokszor feszült, keményedett a hasam és elég hamar, kb a 34. héten kinyílt a belső méhszájam. Nem tudom, ezek emiatt voltak-e egészen konkrétan.

Szülésnél semmit nem jelentett ez a dolog nekem.

dec. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem nincs cukrom és mégis múlt héten még normál mennyiségű volt, ma még több. Nem örülök neki.

El is küldtek vérvételre, hogy nem valami fertőzés okozza-e, mert hogy attól, a cukortól , fejlődési rendellenességtől is lehet, de az esetek nagy részében nem tudják mi az ok.

dec. 6. 21:34
 3/5 A kérdező kommentje:
És akkor gondolom feküdni is kellett szülésig ha nyílt a méhszàj, nem?
dec. 7. 06:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 31.héten állapították meg hogy több. A doki szerint a sok szénhidrát, és vegyek visszább. (Cukrom rendben volt, és nem voltam túlsúlyos de tény hogy sokat nasiztam). Visszább vettem a nasizásból és semmi gond nem volt a szülésig és a szülésnél sem.
dec. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Oh én is sok édességet eszek pedig a cukrom jó lett. Lehet vissza kellene nekem is venni.

Köszönöm a tippet!

dec. 7. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!