Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hematoma ürülèsekor barna...

Hematoma ürülèsekor barna mennyisége?

Figyelt kérdés

Sziasztok.....van mar itt kérdésem a gyakorin.....en vagyok aki egy hónapot feküdt legutóbb kórházban, először méhlepény, de kiderült megiscsak hematoma okozta vérzés....na mindegy nem ez a lenyeg.

A kérdésem az lenne, hogy aki azt mondta friss ver után mar csak barnazott , azt hogy kell elképzelni? Elore is bocsánatot kérek, nem gusztustalankodni akarok, másképp nem tudom kerdezni. Reggel amikor felkelek szo szerint mintha egy kancsóbol kiontenek a cuccot .....erzesre sok, mert mar a frasz kap el tőle, mennyisegre egy fel betetnyi. De barna, nehol sotet bordó. Nektek is volt ilyen? Vagy csak kis barna csikocskak? Törlésnel szintén massziv sűrűbb, barnat torlok, többször, mire, na oké mehet a tiszta a betét. Szval normalis lehet, hogy több a barna mennyisége? Vagyis masnak sem picike foszlanyok voltak? Ez mar jo jel amugy ugye? Hétfőn engedtek ki, jovoheten kell mennem kontrollra. Huuuuuu dejooo lenne mar ha csökkenne ez a kocsog hematoma.


dec. 7. 07:17
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja! Es egyre nyalkasabb, nyulosabb ....
dec. 8. 19:10
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nàlam ugyanez a helyzet.


Tegnapelőtt kezdtem èlènk piros vèrrel, futàs a kòrhàzba. Azt hittem elvetèltem, mert nekem a hasam is görcsölt ès nagy darabok voltak a vèrben. Uh-on volt petezsàk, szikhòlyag, meg hematoma is.


Tegnap òta "csak" barnàzàs, èjszaka semmi nem volt, ma reggel viszont durva mennyisèg pisilèskor nagy darabokkal. Remèlem neked is ès nekem is eltůnnek, mert nagyon ijesztő.

dec. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!