Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Görcs és erős barna folyás,...

Görcs és erős barna folyás, kinek mi okozta?

Figyelt kérdés
Egy kis megnyugtatásra vagynék igazából. A testvérem hajnalban megjárta a kórházat, de nem fogadták, azt mondták műszakváltás van és jobban jár, ha délelőtt visszamegy az sztk-ba. 10 hetes

2023. aug. 3. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Hát nekem vetélés. Még a barnázás önmagában csak-csak magyarázható mással, de sajnos görccsel társulva én felkészülnék minden lehetőségre.
2023. aug. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, ha görcs is van, az nem jelent jót. De lehet, tévedek.
2023. aug. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom de ennek nagyon kis eséllyel lesz jó vége. Tudom milyen , átéltem. Idővel jobb lesz.
2023. aug. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki sajnos igazatok van. Megállt a baba a fejlődésben 6 hetesen 😞
2023. aug. 3. 10:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom!
2023. aug. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megjott a mensim... Bar lehet veteles volt

Fene se tudja igy 30 evvel ezelottrol

2023. aug. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4# Sajnálom. Én februárban vetèltem, azóta várjuk, hogy összejöjjön újra. Nálunk is nagyon várták a családban is. 8.hetesen elmondtuk, 10.hèten vetèltem. Nekem hál isten műteni nem kellett , magától kijött. Szurkolok, hogy minél előbb sikerüljön nekik is el túl legyenek rajta.
2023. aug. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!