Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy van ilyenkor a számolás?

Hogy van ilyenkor a számolás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma még csak a 11 dpo-n vagyok, de reggel egy szép pozitív tesztet sikerült csinálni!

Bízva a legjobbakban, és a teszt erősségében szeretném megkérdezni, hogy az én esetemben hogy kell számolni?


Szóval:

Nyáron volt egy veszteségem, és azóta hosszabbak a ciklusaim.


Utolsó menstruáció: október 31

Pozitív lh teszt: november 25 (26.ciklusnap)

Első negatív lh (ovu) : november 26 (27.ciklusnap)

Nemvárt:december 10

41 napos lett volna ez a ciklusom.


Ha én ezt így be írom bármelyik appba azt hozza ki, hogy 7 hetes elmúltam, ami ugye lehetetlen :)


Vissza kell számolni ovutól 2 hetet? Vagy hogy van ez hosszabb ciklus esetén?


Terhesség megállapításra két ünnep között, vagy január elején ajánlottabb elmenni?


dec. 7. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

"Vissza kell számolni ovutól 2 hetet?"

Igen.

dec. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó mensi első napjától fognak számolni, majd a 12. heti ultrahangon pontosítanak.

Nekem mensi szerint ápr. 5re tették a szülés dátumát, a 12. heti genetika ápr. 1re, a dokim azt mondta, mivel nincs egy hét eltérés legalább, így marad az ápr. 5. A baba mérete eddig mindig valahol a kettő dátum között van 😆

dec. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az orvos az utolsó mensitől fog számolni.

Az első vizsgálatot úgy időzítsd, hogy január első napjaira, addigra 6-7 hét körül leszel, és lesz szivhang.

A babák a 12.hétig egyforma mertékben fejlődnek, az alapján ráirják a papirodra, hogy méret alapján mekkora, és majd a genetikain fogják meghatározni a kiírt dátumot ami ugye szintén+-2 hét úgyhogy olyan sokat nem kell várni tőle.

dec. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az igazság a 12 hetes genetikai uh-n fog kiderülni, akkor határozzák meg pontosan a korát és a dátumot, amire kiírnak. Szerintem újévkor ráérsz menni dokihoz. 2 ünnep között nem hiszem, hogy bárhol fogadnak. De ha addig nem bírod ki, akkor ünnepek előtt ránézethetsz.
dec. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha ünnepek előtt mész, mehetsz vissza utána is. Mert még szívhang nem nagYon lesz. 11 dpon vagy magyarán még 4 hetes sem vagy, de számoljunk azzal.

7.e 4 hét, 21.e 6 hét (inkább 5+4), január 2 8 hét, de inkább 7+3, tök felesleges unnepek előttenni, inkább között akkor már, talán sztkban fogadnak,maganban tuti nem.

dec. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Én mikor így voltam 9vutól vissza számoltam 2 hetetés azt mondtam utolsó mensinek
dec. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!