Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit híztatok a terhesség...

Mennyit híztatok a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Kezdő súlyotokhoz képest mennyi zsír maradt rajtatok szülés után? Tehát levonva a baba-,magzatvíz-,méh-,méhlepény-,megnövekedett vérmennyiség-,valamint akinél volt vizesedés súlyát?
dec. 7. 11:51
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Illetve azt is írjátok meg kérlek, hogy vékonyan-, normál-, vagy túlsúllyal kezdtétek a terhességeteket.
dec. 7. 11:52
 2/24 anonim ***** válasza:
80%

Minden terhességem túlsúllyal kezdtem, nem vészes, de azért volt némi felesleg. Első hetekben fogytam a sok hányás miatt, aztán visszaszedtem 3-4kg és kiderült a terhességi cukor, inne diéta és egy gramot nem híztam. 10-14kg mínusszal zártam a terhességeket az induló súlyomhoz képest, ami szoptatással mindig szépen visszakúszott.

Most a harmadik gyereket várom, ezt a terhességet kezdtem a legkisebb súllyal, ebből is ment le hányással, a cukor eddig rendben van, 23 hetes vagyok és fél kg hízásnál tartok, a doki szerint pont ennyit nyom most a baba. 😄

dec. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

63kg-val kezdtem, 71-el mentem szülni. Amikor a kórházból hazamentünk, 65kg voltam. Szép lassan visszaálltam 63-ra, de néha lement 62-60-ra is.

Most várom a 2.babát, 13.hétben vagyok, és jelenleg 64kg. (63-ról indultam most is).

dec. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%
53 kg-val kezdtem, 7 kg voltam szülés előtt, haza pedig 70-el mentem. Majdnem másfél évvel később 61-63 kg vagyok, ami lement az is nagyon nehezen.
dec. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

59 kilóval kezdtem. 14. hétig stagnáltam, nem hánytam, de nem volt étvágysm. 72 kilóval szültem. Az utolsó 4 hétben jött rám a zabálhatnék 😁

1 héttel szülés után voltam 66kg körül.

A kislányom félébes kora óta pedig 53 kilón stagnálok. Igazi többemberes kiscsaj, sosincs normális időm enni, mellette full anyatejes, az pedig rengeteg kalóriát éget nálam.

dec. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
63 mal kezdtem teljesen átlag súly kb 83 mal mentem szülni szülés után iszonyatosan bevizesedtem nem sokkal mutatott kevesebbet a mérleg szamomra, utána kb fel év alatt lement 10 kilo mire másfél éves lett ujra 63 kiló vagyok és végig szoptattam.
dec. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Az elsővel 17-et, a másodikkal 15-öt. De nem tudom, hova mentek ez a sok kiló, mert alapból vékony vagyok és nagy pocakom sem volt. :D Nem is vizesedtem.


De én már a kórházból is lapos hassal jöttem haza, 1 hónao után mindkét alkalommal annyi voltam, mint szülés előtt.

dec. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Én 47 kg voltam amikor terhes lettem, 63 kg amikor szültem, szülés után 1 héttel 55 kg voltam.

Azóta eltelt 2 év, nagyon meghíztam, 65 kg vagyok, nagyon el vagyok keseredve emiatt. Már egy ideje próbálkozunk 2. babával de nem jön össze. Gyanítom hogy köze lehet a túlsúlyomhoz :(

dec. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy, mint a #7. 60 kg voltam (175 cm magas) , és 17 kg-t hozták, de én sem tudom pomtosan,hogy hova. Kis hasam volt nagyon és én sem vizesedtem. Mikor hazajöttem a kórházból 64 kg voltam.

Most 25.hetben vagyok, eddig 6 kg jött fel.

dec. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
31%
Mindenki 45 kilóval kezdte és 34 el fejezte be! Gratulálok! En is pont így jártam hat nem szuper
dec. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!