Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák akiknek idegalapon...

Kismamák akiknek idegalapon volt magas a vérnyomása mit tett ellene?

Figyelt kérdés
dec. 7. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted?ha ideges vagy mindig felmegy a vérnyomásod masnak js kismamának,anyukának barkinek
dec. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell iktatni a stresszforrást. Vagy szeded a vérnyomáscsökkentőt. Más opció nincs.
dec. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szedem 3x1,mégis most is 160 mértem. De hihetetlen feszült vagyok,azért gondolom,h ezért van.kaptam nyugtatót is,de nem merem szedni,nehogy a baba is tul lenyugodjon,ne adj Isten baja legyen.
dec. 7. 23:22
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Esetleg pszichológushoz nem szeretnél elmenni? Nem tudom, hogy mennyire rég óta van a nyakadban ez a stressz, de hosszú távon jót tehet. A nyugatót ki írta fel? Én a helyedben egyeztetnék róla védőnővel, de inkább nőgyógyásszal
dec. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány hetes vagy? Ez nem játék, mindkettőtök életével játszol, ha tartósan magas. Akár terhességi toxemia is lehet, nem feltétlen a stressz. Mindenképp tudjon róla orvos, inkább emeljék a vérnyomás csökkentőt és akkor biztosan néznek vizeletet is.
dec. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A kezelő orvos írta fel,persze csak napi felet,hogy igyak. Pszichologuson gondolkodtam,de most ezt a streszt a terhesség hozta elő,nem gondoltam,h lesz gyerekem,és most féltem,és ezért a stresszé csak üvöltést kapok a családtól,ne stresszelj,ne olvasd az internetet,bla bala. 37 éves,27 hetes vagyok
dec. 8. 07:47
 7/9 Derjaderja ***** válasza:
100%

Az ereknek mindegy mitől magas a vérnyomás. A stressz nem hiszem hogy az egyedüli oka lenne következetesen magas értékeknek.

Ketté kellene bontani a problémát. Egyrészt szedni a vérnyomás csökkentőt, másrészt elmenni pszichológushoz, kismama csoportba, relaxálni, kellemes programokat szervezni stb.

dec. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen,szerintem a tulsúly is közrejátszik,a kor is. Fehérje hál Istennek nincs a vizeletbe,nem is nagyon vizesedek. Nem tudom foghagymát rágcsálhatok?
dec. 8. 10:19
 9/9 anonim ***** válasza:
A magas vérnyomás árt a babának ha mindig olyan akkor írnak fel vérnyomáscsökkentőt
dec. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!