Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyakori fejfájás 37+5 hetesen...

Gyakori fejfájás 37+5 hetesen normális? Az első trimeszterben is szokott ilyen lenni, most pedig újra előjött. Vérnyomásom egy héttel ezelőtt 105/60 volt.

Figyelt kérdés

2023. ápr. 30. 05:14
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az utóbbi pár napban szokott lenni fejfájásom, enyhén hasogatós érzés is mellé. Ez normális ilyenkor? Eléggé megijeszt a dolog 😔
2023. ápr. 30. 05:25
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg több köze van az időjáráshoz, mint a terhességhez. Mi ijeszt meg? Nem lesz semmi baja a babádnak tőle.
2023. ápr. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Biztos a front miatt van.

Trgnap már reggel 8tól este 8ig migrénem volt hányinger minden...

Énis megijedtem...Mostmeg a babát nézem.mozog e ...most ezért izgulok

2023. ápr. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azért ijedtem meg mert először inkább kicsit neten utána olvastam hogy mégis mitől lehet a harmadik trimeszterben gyakori fejfájás és mindenhol olyat írnak hogy ez veszélyes lehet + okozhatja magas vérnyomás és azzal sürgősen kórházba kell menni, stb. Vérnyomást pedig nem mindig tudok mérni, csak ha megyek terhesgondozásra, legközelebb szerdán kell mennem bár nekem eddig sosem szokott magas lenni, terhesség előtt sem. Remélem hogy tényleg csak a front miatt van :/
2023. ápr. 30. 12:11
 5/13 A kérdező kommentje:
3# Remélem minden rendben! :)
2023. ápr. 30. 12:11
 6/13 anonim ***** válasza:
Biztos a front. Nekem a 14.-20. hét között volt minden napos, kb. elviselhetetlen migrénem, majd egyik napról a másikra elvágták. Ha nem magas a vérnyomásod, nem vizesedsz túlzottan, akkor nincs gond.
2023. ápr. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát a jobb lábfejem már hetek óta bedagad viszont azért annyira nem túlzottan, arra azt mondták normális. Viszont a kézfejeim pedig észrevettem hogy felkelés után csak, napközben soha, most reggelre is ahogy felkeltem be voltak dagadva, nem túlzottan de be voltak. Ez is normális? Máshol egyáltalán nem dagadok.
2023. ápr. 30. 12:30
 8/13 anonim ***** válasza:

Én ma jól vagyok Köszi :)

Igen a magas vérnyomás az baj lenne

Általában tarkó fájdalommal érzed ha nincs mérőd.

Te jól vagy ma?

Nem csoda hogy miket érzünk reggrl 23 fok volt déltől esik az eső...lassan fűteni kell be ugy hülik le :D

2023. ápr. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
3as voltam :)
2023. ápr. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
6os vagyok, a terhességi toxémia 3 tünete a magas vérnyomás, vizesedés és fehérje a vizeletben. Ha a 3 közül egyik nem áll fent, akkor nincs toxémia, és a vizesedés is normális a végén. Ha esetleg van rá lehetőséged, szerezz be egy vérnyomásmérőt, jól jöhet az még később is (nekem pl. az amúgy is alacsony vérnyomásom állandóan leesett a szoptatás alatt).
2023. ápr. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!