Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normál Hcg szint 6hetesen?

Ez normál Hcg szint 6hetesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 5hetes 3napos várandós vagyok. Ma voltam vérvételen (Hcg) és az eredményem 23412,0 mlU/ml szerintetek ez normál érték vagy túl magas? Lehetséges, hogy ikrek? :) Amióta megtudtam, hogy babát várok (4.hetes voltam) folyamatosan járok vérvételre 5-6naponta. Az orvos kérte tőlem. Igazából Lengyelországban vagyok, és nem beszélem még túl jól a nyelvet és pontosan nem értettem mire jó, hogy ilyen sűrűn járok vérvételre. De arra tippeltek, hogy azért szükséges, mert még eddig nem látszódott uhn. A baba :) szerintetek? Esetleg volt valaki akinek a 6. Hétben ennyi volt a HCG szintje?

dec. 9. 13:50
 1/5 anonim válasza:
Szia! Ez valóban elég magas, nekem 5+6 hetes terhességnél 15.000 iu/L értéket mértek és még arra is azt mondták, hogy van esély ikerterhességre. Elvileg 2 naponta duplázódik, ha kiszámolod az előzőtől nézve, akkor derül ki mekkorát ugrik az érték. Az első ultrahangon kiderül, 6 hetes kortól ha szerencséje van az embernek, elvileg már látni kell a dupla petezsákot, esetleg embriókat. Jó egészséget! :)
dec. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normál érték ennyi idős terhesen.
dec. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
5 hét 1 naposan 18000 felett volt a HCG-m. Egy baba van.
dec. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lengyelországban? Nem neked volt missed abod kb. 1 hónapja? Az a lány is Lengyelországban élt.
dec. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány baba lett Kérdező? Illetve le tudnád írni a korábbi értékeidet is?
dec. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!