Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Facelle teszt időn túl erős...

Facelle teszt időn túl erős pozitív terhességet jelezhet?

Figyelt kérdés

A ciklus 33. napjan jarok. Amugy 30 es 40 nap kozotz szokott megjonni. Hanyinger, szagerzekenyseg, mell feszulesem van. Csinaltam egy facelle tesztet, ami idon tul lett pozitiv. Eros pozitiv. De 10 percnel full negativ volt. Majd masnap ugyanezzel a teszttel ugyanigy jartam. Voltam mar terhes, de akkor rogton kijott a ket csik( hozzateszem ezzel a teszttel). Orvoshoz idenre mar nincs hely.

X-epil teszt negativ.



dec. 13. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Tesztelj 2 nap múlva ismét ha nem jön meg.Szerezz be egy clerbluet :)
dec. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, hogy a facelle idon tul lett pozitiv. Nem voltam terhes. De azt hiszem ra is van irva, hogy meddig valid a teszt eredmenye
dec. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a tüneteid terhestünetek lennének, akkor nem időn túl lenne csak pozitív.

Akkor tesztelj ha az eddigi leghosszabb ciklusodhoz képest is késik.

Ha aztán pozi lenne időn belül is, a nőgyógyászhoz elmenni akkor is bőven ráérsz majd januárban.

dec. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Par nap mulva csinalok meg egy tesztet. Remelem addigra talan mar mutat “biztosat”, vagy megjon addigra. Csak valami tortenjen, jo lenne tudni ihatok e a karacsonyi tojaslikorbol😅
dec. 13. 21:28
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha babát terveztek akkor gondolkodás nélkül kihagynám a helyedben.
dec. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Reggelre minden tunetem elmult. Delben megjott.

Ui. A tojaslikoros csak poen volt, nyilvan nem az a legfontosabb.

dec. 14. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!