Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 napja késik a menstruációm,...

5 napja késik a menstruációm, de még nem volt alkalmam tesztet venni, így mivel csak lh tesztem volt itthon, azt végeztem el. Kettő pozitív lett. Szerintetek jelezhet terhességet?

Figyelt kérdés
Már több, mint két éve próbálok teherbe esni, és mindig napra pontosan szokott megjönni a mensi. Ez a ciklus 39. napja, ilyen később csak nem ovulálhatok... Valakinek hasonló tapasztalat?

nov. 4. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

🤣 jó, hogy nem covid teszted voltotthon.

Nem, apozitív lh teszt nem egyenlő a pozitív hcg teszttel. Ahogy az egér meg az elefánt is emlős, megsem ugyanaz.

nov. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Mindkét csík ugyanolyan erős?? Vagy a test csík erősebb a controll nál?? Kép?
nov. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha én 2 éve próbálkoznék teherbe esni, az armageddon se tarthatott volna vissza attól, hogy 5 nap alatt vegyek egy tesztet.

Amikor gyanús volt a dolog, én este 9kor lementem a tescoba, hogy másnap reggelre legyen.

nov. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Ha erősebb a teszt csík akkor esélyes ha épp hogy van ott valami akkor nem
nov. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Kivizsgáláson voltál már?
nov. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Voltunk kivizsgáláson a férjemmel, mindkettőnknél mindent rendben találtak. Túl vagyunk már egy sikertelen inszeminación is. Az lh teszteket azért csináltam meg, mert fokozottabb hüvelyi folyásom volt és kíváncsi voltam mit mutat. Mindkettőnél erősebb volt a teszt csík. De még mindig nem jött meg, szóval veszek egy hcgt.
nov. 6. 12:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi lett kérdező? Szerintem babát vársz :)
nov. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Még semmi sem lett. Azóta se jött meg (már két hete) de terhességi teszt negatív. 😔 eddig már csak kimutatta volna bármilyen teszt.
nov. 15. 23:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett kedves kérdező?
jan. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!