Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mehszak polip terhesseg alatt?

Mehszak polip terhesseg alatt?

Figyelt kérdés

Verezhet a mehszaj polip erolkodott kohoges miatt?

1 hete kohogok es minden nap egy kisebb mennyisegu verzesem van , vagy barnas folyasom. Lehetseges , hogy a polip verezget ?



dec. 14. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Erről inkább orvost kérdezz, terhesen a vérzés nem játék!

Nekem, amikor méhszáj polipom volt, sose vérzett, de akkor nem voltam terhes. Terhesen véreztem, de akkor meg elvileg nem volt polipom(nem maradt meg a baba.) Most méhszájsebem és polipom is van és terhes is vagyok. Szerencsére vérzésem még nincs, de nagyon korai terhesség, még nem élem bele magam. De azt már most tudom, hogy a legkisebb vérzéssel is ügyelet. Nem fogok legyinteni, hogy á, biztos csak a méhszájseb/polip.

dec. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondta az orvos, hogy elofordulhat verezgetes miatta . De miota kohogok nem jartam nala . Azota tart miota kohogok ezert gondolom , hogy lehetseges attol van?! Jovoheten megyek egyebkent az orvoshoz.
dec. 14. 22:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős terhes vagy? Én is arra számítok, hogy valamelyik nyavalyám miatt tuti, hogy várható vérzés, de ez egyben a legnagyobb parám az előzmények miatt☹️

#1

dec. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt babnyi mehszaj polip, baromirs vereztem a 8.hettol igy kiirtak altatasos mutetre,amitol sirogorcsot meg panikrohamot kaptam. Elotte elment szabira a doki, mire visszajott kb kiszakadt az egesz, de vitte magaval a teljes nyakdugot,ugyanis a gyokere belul van a mehnyakban. 21 hettol fekudtem a 38.hetig. kozte folyamatos korhazban fekvesek,sok adag tudoerlelo, a belso mehszaj a 26.hetre a teljesen kinyilt, tolcserkepgodes volt. Pisilni tusolni keltem fel. Vegigbogtem az egeszet. Elrontotta az egesz terhessegem. Nem hagyjak bent a verzo polipot mert olyan verzest csinal, mint a fene. Szoval mutik terhesen is akinek tunetet okoz. Nekem extrem korastulest josoltak, ennek ellenere a 34.heten kezdtem el bezarodni lent, de fekudtem 38.hetig. nem maradt izmom, alig tudtam menni is. A vernyomasom is atallt a fekvo eletmodra,igy ha felalltam 15 perc mulva ajultam el. Iszonyu volt. Vegul 41.heten csaszaroztak, de remalmomban ne jojjon vissza az egesz terhesseg.
dec. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hu ez eleg rossz lehetett…… :((((
dec. 18. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!