Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális dolog, hogy minden...

Normális dolog, hogy minden vizsgálat előtt így rettegek?

Figyelt kérdés
Azt hittem az első ultrahang után megnyugszok, volt szívhang, minden rendben volt. Hétfőn megyek kombinált tesztre, megint teljesen rámtört a pánik, már végigfutott minden rossz lehetőség az agyamon, mi van ha már nem is él a baba, vagy ha kiderül, hogy valami betegsége van... Pont így Karácsony előtt. Már a szüleim is beleélték magukat. Az a legrosszabb, hogy annyira belelovalom magam ezekbe a negatív gondolatokba, hogy teljesen elmegy a kedvem mindentől. Mit javasolnátok, nektek mi segített, hogy optimistábbak legyetek?
dec. 15. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem 4 vetélés után pláne 12 hétig borzalmas volt a 6,8,10.heti ultrahang.Megnyugodni mnem lehet szerintem teljesen.Nem az segített,hogy ha izgulok ha nem,úgy is úgy lesz ahogy a sors akarja!
dec. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, megértem. Szerencsére nekem nincs negatív élményem, úgyhogy teljesen elkeserít a negatív hozzáállásom, pedig boldognak kellene lennem! 3 év után sikerült
dec. 15. 11:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy természetes aggodalom, izgulás mindenkiben van. Főleg, hogy írtad 3 év után jött össze. Teljesen érthető, viszont tényleg nem szabad hagyni, hogy eluralkodjon rajtad a rettegés, mert később bánni fogod, hogy a 9 hónap ezzel telt, nem pedig boldog voltál :) a legnagyobb közhely, de valóban igaz: minden úgy lesz, ahogy lennie kell és sajnos nem tudjuk befolyásolni. Kitartás!
dec. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az segitett, hogy abbahagytam a neten olvasgatást. És igen, a gyakorizast is. Nagyon bele tud hergelni a félelembe a sok hülyeség meg rémtörténet.
dec. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4es amúgy ebben van valami :D
dec. 15. 12:23
 6/7 Liaaaa1228 válasza:

4-es , teljesen igazad van !

Nekem Hematómám is van meg egy Cisztám a jobb petefészkembe amit megfognak műteni (13hetes kismami vagyok) és nyilván pörgettem a netet és hiába nyugtat az összes orvos hogy minden oké lesz .. nagyon behülyítettem magam…szóval ja … kevesebbet kellene olvasgatni ..

dec. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nekem pl semmi bajom lekopogom, de a neten találok olyat is hogy ha nem tudod akkor is lehet baj :D
dec. 15. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!