Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen es 5 naposan mit...

5 hetesen es 5 naposan mit jelent, ha barnas valadekot talalok a bugyimon? Nem tul sokat, de jol eszreveheto.

Figyelt kérdés
2009. jan. 3. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:

szia!

Menj dokihoz!Nekem 6 hetesen volt,sajnos el is ment a baba.De az is lehet,hogy nálad ez normális,mert sok olyanról is hallottam.Sok sikert!

2009. jan. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt ilyen.Most 5 éves a kilányom. A hormonjaid pótlásra szorulnak...valószínüleg. Pihenj sokat, és feküdj. Hétfőn irány a doki. Irass fel dufasztont. Én azt szedtem.Segített. De persze nekem a barna nem váltott át pirosra, és nem görcsöltem. Csak szigorúan barnáztam...sőt mire dokihoz értem ő már nem tapasztalt belőle semmit. Pihenj...és ne izgulj!
2009. jan. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok.Nekem se volt se görcsöm,se piros vérzés.Csak pár folt a tiszt.betéten!Ne aggódj.Dokiig pihenj!

2009. jan. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem egy pici görcs volt/van. Igazából nem fáj, csak van.
2009. jan. 3. 16:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam 8 hetesen és nem gondoltam,hogy komoly lehet a dolog,de azt tanácsolta egy barátnőm,hogy azonnal hívjam fel az orvost és ő rögtön be is fektetett,hogy megmaradjon a baba(gyógyszert kaptam).Az én nőgyógyászom utána is azt mondta,hogy bármilyen kis vérzés(akár barna,piros)van azonnal szóljak neki.Én a helyedben rákérdeznék.Jobb félni,mint megijedni,de remélem,hogy nem lesz semmi gond.Egy 7 hónapos kisfiú anyukája.
2009. jan. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem a dokinál, és mivel nem pirosas, de nem is megbarnult vérnek tűnik, azt mondta, hogy szedjek napi 3x1 (2x1 helyett) Magne B6-ot, és pihenjek, testileg, lelkileg egyaránt. Hétfőn pedig visszatérünk rá.
2009. jan. 3. 18:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt ilyenem, másnap mentem is dokihoz, megnézett ultrahangon, azt mondta, nem lát eltérést, minden rendben, pihenjek sokat. Én utána egy pár napig annyit feküdtem, amennyit csak tudtam. Hála az égnek azóta nem volt. Szerintem is menj el hétfőn dokihoz, akkor legalább megnyugszol. Addig viszont ne stresszelj!!!!
2009. jan. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!