Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az előbb olyan fura volt,...

Az előbb olyan fura volt, megremegett kb 3mp-ig a baba a hasamban?

Figyelt kérdés
33 hetes terhes vagyok és még ilyet nem csinált. Sokat mozog nagyon, de most ez olyan váratlan volt. Veletek is volt ilyen? Most mocorog tovább normálisan.
dec. 17. 04:47
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Volt, fogalmam sincs mitől.
dec. 17. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem a védőnő azt mondta, hogy előfordul náluk remegés, az idegrendszerük még ugye most fejlődik nagyon (hogy elérje az újszülött korban normális szintet). Hogy ebben mennyi az igazság, azt nem tudom, de ezzel magyarázta.
dec. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen 30. hét után kb 2-3 alkalommal. Azt mondta a nőgyógyász hogy érik az idegrendszere, teljesen normális.
dec. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sokszor volt a végén, de nem jöttem rá, hogy mitől. De csinált ennél még sokkal furcsábbakat is, és minden rendben volt mindkettővel.
dec. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt, a 30. héten. Mintha földrengés lett volna. Pedig tök nyugiban feküdtem a kanapén. Se előtte, se utána nem volt ez. Néhány nappal később voltunk uh-on és be volt fordulva. 😊
dec. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!