Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még van 11 hetem hàtra de màr...

Még van 11 hetem hàtra de màr semmit nem szabadna hiznom. Mit egyek? Nincs is étvágyam,a nagyja az első trimeszterbe jött föl,most ahogy csak a főtt enni való megy. Na meg annyi,hogy az édeset eleje óta nagyon kívánom,mindig is szerettem

Figyelt kérdés
dec. 17. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha nincs étváygad, akkor ne egyél.
dec. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd a 160g-os szénhidrát diétát! Nekem az vált be a súlyom kordában tartására. A 3.trimeszterben viszont még így is meglódul.
dec. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi
dec. 18. 00:43
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem mindig ilyenkor ment fel a nagyja


Szóvan ne csak a mit, hanem a mennyi id legyen előtted.


0 kalóriaismerettel nek egyszerű

dec. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Hú 11 hét az még sok idő. Tényleg ilyenkor szokott a legtöbb felszaladni. Hány kilót híztál eddig?
dec. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is az utolsó 2 hónapban szalad fel a legtöbb kiló.
dec. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
20 at...
dec. 18. 08:28
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
A cukros, édes dolgokat mindenképp iktassad ki. Ezt az időt kilehet bírni ezek nélkül is. Rengeteg vizet igyál, semmi üditő. Minden étkezésnél próbálj meg zöldséget enni. Kenyeret, zsemlét felejtsd el. Én, ha édesre vágyom bekapok egy cukorkát, pedig a lányom állandóan kínálgat az édességéből. 14 hetes vagyok 2 kiló jött fel, bár már ezt is sokallom.
dec. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha nincs különösebb egészségügyi oka annak, hogy nem akarsz többet hízni, akkor nem lényeg annyira, hogy mennyit hízol. Persze nem mindegy mennyivel kezdted a terhességet. Én végig tök keveset szerettem volna hízni, de nem jött össze, mert sikerült 20 kilót felszednem... 65 kilóval kezdtem a terhességet. Ne feledd el, hogy ebből valamennyi a baba, a magzatvíz és egyéb dolgok, na meg gondolom azért vizesedsz is. Nekem a lábam a végére akkora volt, mint egy elefántnak. 😀 Szülés után vagyok már és szerintem már nincs rajtam plusz kiló. És szerencsére a lábam se akkora. 😀
dec. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már eleve 100 körül voltam,szerencsére 177 vagyok,úgyh senki nem hinné.
dec. 25. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!