Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet már látni valamit ,...

Lehet már látni valamit , vagy még korai?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


December 28-án megyek orvoshoz, a menstruációm alapján akkor leszek pontosan 6 hetes. Volt valaki hasonlóan, ilyen időben orvosnál? Lehetett hallani a szívhangot vagy még korai volt?


Ui.: első baba, 2 vetélés után.. aggódom, hogy korai az időpont és nem lehet majd látni semmit, emiatt pedig még többet idegeskednék😅



dec. 18. 13:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Valamit biztos lehet majd látni, de hogy szívhang lesz-e az 50-50%. Én amúgy a kislányommal pont így voltam, és neki volt már szívverése. Sokaktól viszont azt hallottam, meg itt is olvastam, hogy csak később lett.
dec. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
6+4en nálam volt
dec. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
6hét, 2 naposan nálunk szívhang is volt már.
dec. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
6 hét kereken, volt szívhang, de nem adtak rá hangot, mert egy hematoma is volt, és nem ígértek semmit. Egészséges terhesség volt utána és egészséges baba lett :)
dec. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
6+1 hetesen mentem, nekem volt szívhang. De pont ez az időszak, amikor megjelenik a szívhang, ilyenkor 1 nap is számít, mert lehet hogy 6+0 még nincs, de 1 nappal később már igen. Szerintem pont a legrosszabb időszakban mész. Ha nem lesz, az is teljesen rendben lesz, de te meg csak idegesebb leszel. Nem tudnád kitolni pár nappal?
dec. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat csajok, remélem nekem is szerencsém lesz és lehet már hallani..🤗


5-ös: sajnos nem, 28-án dolgozik az orvosom utoljára ebben az évben, legközelebb január közepe felé rendel, azt már későinek érzem.. más orvoshoz meg nem szeretnék menni, ha nem muszáj, mert évek óta hozzá járok

dec. 18. 15:50
 7/27 anonim ***** válasza:

Sajnos, nem tudom, hogy lesz-e szívhang, de veled érzek. Én 29-én megyek először. Akkor leszek 6+5 és 7+1 között valahol, szóval arra számítok, ha akkor nem lesz, akkor később se.(Később nem foganhatott.) Idén már én is túlvagyok egy vetélésen☹️ Első és korom miatt utolsó baba lenne.

Minden rendben lesz, drukkolok neked is!🤞

dec. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
7-es: Minden rendben lesz, legyünk pozitívak. Drukkolok neked, hogy minden úgy alakuljon, ahogy szeretnéd! Írj majd a fejleményekről, ha van kedved🤗
dec. 18. 15:56
 9/27 anonim ***** válasza:

#8! Ok. Remélem, te is megírod. Én múlt héten 2x nézettem hcg-t vérből. Az rendben volt, de nem bírok magammal, úgyhogy a héten még megyek 1x.🤣 Ha az is jó lesz, akkor befejeztem. De úgy rettegek, mert mindig túl jól vagyok☹️

#7

dec. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Ha félidőben ovuláltál akkor okés ha annál később pl a 20ciklusnap környékén vagy az után akkor 5 hetes lenne a terhességes.Így jártam.És nem látott az orvos semmit sem.1 héttel később fogant.Ha tuti az ovulációs időpontod akkor jó a menstruációtól való számolás.Én ápr 17.én menstruáltam( ciklus 1.napja)és május 7.én ovuláltam.1 héttel késöbb fogant mint az átlag.
dec. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!