Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6. Hétben járok.2x voltam...

6. Hétben járok.2x voltam ultrahangon látni lehetett a petezsakot tegnap délután pisilés közben a WC papír véres volt picit. Ma elmentem az orvosomhoz és ő azt mondja korai vételesre gyanakszik?

Figyelt kérdés
Csináltunk ultrahangot amin már csak picit volt látható a petezsak és az orvos azt mondta másr nagyobb változást kellene látnia? Szerintetek elvetelek vagy csak lassan fejlődik a baba?
2015. febr. 5. 11:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ha a progeszteronod rendben van, akkor lehet, hogy sajnos megy el a pici.

Nekem ugyanígy volt. A 6 hetes uh-n kisebb volt a petezsák, aztán vérezni kezdtem, és a következő uh-n már szabálytalan, összeesett petezsák volt.

2015. febr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
6. vagy betöltött 6? És biztosan annyi, ovuhoz viszonyítva is?
2015. febr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Próbálok a jóra gondolni.. De az a vérzés sem volt valami nagy sőt a bugyimon semmi sem látszódott csak a WC papíron és azóta semmi. Nagyon szeretnénk ezt a pici babát. Én nagyon kivagy

ok most nem is tudom mit csináljak

2015. febr. 5. 12:08
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát, én is véreztem, de nekem hematómám volt, kaptam utrot, és onnantól szépen fejlődött a baba. Általában ilyen pici korban vagy progeszteron hiány miatt vagy valamilyen rendellenesség miatt van vetélés. De szerintem ha elindult egy vetélés akkor már azzal nem lehet mit tenni, ha még a petezsák sem nőtt rendesen.
2015. febr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Dec. 26 körül volt mensim január 28 körül pozitív teszt. Szval a munka papíromra az volt írva 6. Hétben jarok
2015. febr. 5. 12:11
 6/16 A kérdező kommentje:
Kedden voltam a munka papírert akkor és még nézte ultrahangon és akkor nem volt semmi baj most sem látszik rendellenesség csak nehezek volt látható nem.olyan tisztán mint előtte. Azért nem értem.
2015. febr. 5. 12:14
 7/16 anonim ***** válasza:
ok, magyarán nem tudjuk, mikor fogant, tehát akár bele is férhet. Talán az az ultrahang nem a legkorszerűbb, én még nem írnám le a kicsit. Nem tudsz máshoz is elmenni?
2015. febr. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Viszont az utro jó lenne szerintem. Azt próbáld kérni, hogy írjanak fel.
2015. febr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok máshoz menni mert itt Németországba vagyok és ő az egyetlen magyar doki. Holnap kell vissza hívnom hogy mi lett a véreredmeny szoricsatok 😞
2015. febr. 5. 12:27
 10/16 anonim ***** válasza:
70%

szoricsatok? Az mit jelent?

Jaaaa.... szorítsatok?

2015. febr. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!