Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2100 méhszáj érték 37+4?

2100 méhszáj érték 37+4?

Figyelt kérdés

Éjjel óta rendszertelen mensi görcs keményedés. Ha fekszem csak rosszabb fürdésre nem enyhül… Lehet ebből valami?

Elmondanátok a tapasztalataitokat?



dec. 18. 13:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

nekem 17. héttől volt 2100. (39+2re szültem)

Viszont én nem görcsöltem. így, hogy nem enyhül, és azért bemennék megnézetni mindenképp.

dec. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Voltam ott allapitottak meg ezt a mehszaj erteket.

Es azota is folyamatosan igy vagyok

dec. 18. 14:47
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha zuhanyra sem enyhül, akkor az nem hinném hogy jósló.
dec. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem sajnos nem.. éjszaka sem enyhült ha lefekszem erosodik.. ha setalok akkor kemenyedek.. de egyenlore hazaengedtek.. lehet ebbol barmi akkor?
dec. 18. 14:56
 5/16 anonim ***** válasza:

lesz nyilván. csak kérdés mikor.

barátnőm így 1 hetet kínlódott még pl

dec. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Uhh… na ez nem volt tul megnyugtato…😩 ez a koztes allapot szerintem borzalmas vagy indulna be teljesen vagy muljon el csak igy hogy se fekvesre se furdesre nem mulik es kemenyedek egyenlore nagyon rossz.. denyilvan fajni fog meg..😄
dec. 18. 16:31
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló volt, de végül csak 38+6 szültem. Csak a zuhany erejéig múltak a görcsök, amúgy folyamatosan mértem, hogy na most már van valami, vagy mi lesz.

Ja és aztán nem is fájással indult, hanem elfolyt a magzatvíz.

Szóval lehet pár óra múlva mehetsz vissza, de akár még egy hétig is tarthat... kitartást, nemsokára mindenképp vége!

dec. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen enis mertem mert kepzeld rogton 5 perces rendszeresseggel jott na mondom nem hiszem el tankonyvbe illik ennel jobban nemis fogom tudni hogy mikor kell indulni.. na hat felora utan nyoma se volt. Egeszen reggelig.. es lehetseges hogy most indul ujra… orulok azert hogy mar lassan latni a veget es vegre itt lesz a pindurkam❤️
dec. 18. 21:06
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia kérdező! Na hogy vagy?
dec. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Szia

Ma reggelre egyenlőre minden tünet elmúlt este még nagyon erős görcsök voltak de teljesen rendszertelen igy nem mentünk be hát nem is bánom.. kisbabám mocorog. Valószínű még várat magára ahogy feljebb is irták😅

dec. 19. 07:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!