Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek arról, amit...

Mi a véleményetek arról, amit Rubint Réka képvisel a terhességgel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
akár tornáról, étkezésről, stb.
2011. jan. 22. 15:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
49%
Nekem nincs semmi bajom vele.
2011. jan. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
Alapjában véve szimpatikus, bár amit a napokban olvastam a születendő babája természetfeletti képességeiről, az kicsit sok. De a torna, étkezés, a külseje teljesen rendben van.
2011. jan. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Mit olvastál a babáról?

Szerintem tényleg szép a pocakja,az nem vitás de ahogyan azt eléri az szerintem kínzás a baba számára.Hogy lehet hogy már a 6.hónapban van és még csak 4 kilót hízott?a baba, a magzatvíz és a többi "dolog" már több kellene legyen mint 4 kiló!

2011. jan. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag március közepére van kiírva..én nekem az az egy dolog nem tetszik ebben hogy nincs meg az a természetes terhességi és szülés utáni dolog ami régebben megvolt minden kismamánál.Nem tetszik hogy megszül és máris elkezdi magát edzeni, hogy visszakapja a régi alakját.Annyi sok szép pillanata van annak hogy megszületett a babád és minden percét élvezed hogy végre a karjaidban tarthasd.és ennek ellenére két hónap alatt lefogyasztja magát mert ő Rubint Réka aki Schorbi norbi felesége..
2011. jan. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
54%
Én is egyből edzeni kezdtem szülés után. Nem kell azért elhanyagolni magunkat, mert szültünk, aztán meg sírni, hogy nem mennek le a kilók.
2011. jan. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondtam hogy hanyagoljuk magunkat ha már szültünk, de miért kell ezt ennyire elsiettetni???szoptatás után(miután már nem szoptatsz) akkor nem ér rá??
2011. jan. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kicsit furcsa, hogy lehet rögtön neki állni az edzésnek. Nekem úgy mondták, hogy legalább 3 hónapot várjak vele. Alig várom, hogy leteljen, mert hiányzik a mozgás. 2 hetes baba anyukája.
2011. jan. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nincs vele semmi bajom. Az, meg, hogy ki mennyit hízik alkat kérdése, nem főként edzés. Én 27+3 hetes vagyok, és idáig 6 kilót híztam. Sosem jártam edzeni..stb. Orvosom, háziorvosom, védőnőm szerint ez pont normális, mivel vannak akik ilyenkor már 10-10 kilónál járnak, ami nem épp egészséges dolog... Mellesleg nem vonok meg magamtól semmit, mert a terhességet nem betegségként fogom fel, mint sok mai kismama, ez csak egy másállapot.
2011. jan. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%

peldaerteku amit csinal. latszik rajta hogy egeszseges kismama es a masik ket gyereken sem latok semmilyen"elvaltozast" amit a mozgas okozott volna. az o elete a mozgas korul forog a szervezet meg van szokva vele ezert nem is kell abbahagynia a terhsseg miatt. valoszinuleg a sulyzos edzeseket hanyagolja es ezert az izomzatabol valamennyi atalakul kicsi zsirparnakka ami az o testen meg igy sem latszik meg viszont mivel a zsir konnyebb mint az izom ezert azzal a +4 kiloval meg van a szukseges hizas amennyi kell egy terhes szervezetnek. A kilo nem minden...gondoljatok bele hogy hanyan vagyunk szinten 56-58 kilosok es megsem ugy nezunk ki mint o. a lenyeg az hogy bizonyara megvaltozot a testzsirszazaleka es ez az ami szamit.

Szoptatas alatt nyugodtan lehet mozogni. Ez nem azt jelenti hogy aki eddig henyelt az most kell megvaltsa a vilagot mert akkor valoszinuleg elapad a teje de ha eddig is aktivan elt akkor lehet ez utan is fuggetlenul a szoptatastol. En fiatal anyuka vagyok aki vegig figyelt a taplalkozasra es a mozgasra es 4 honappal a szules utan mar feszes volt a hasam de szoptatni tudtam masfel evig tehat egyiknem semmi koze a masikhoz. Akinek nem tetszik az csak irigy es azok koze a nok koze tartozik akik a falasi rohamaikat a terhesseggel magyarazzak, majd szoptats alatt meg hiznak egy csomot aztan csak lesz majd valahogy...

2011. jan. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
6hónapos terhessen 1,5 órát végignyomja az alakreformos dvd-jén.Nagyon kemény a csaj szegény baba nemtudom mit érez a pocijában én nem mernék ilyen sokat tornázni viszont tényleg szép kismama.
2011. jan. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!