Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A lány babák tényleg többet...

A lány babák tényleg többet mozognak a pocakban?

Figyelt kérdés

A fiam nekem egész végig alig mozgott, majd megszületett és azóta meg sem áll brutál aktív és borzalma alvó volt két évig...ellenben most lányt várok és állandóan mozog, még éjjel sem hagy aludni ha felkelt másik vagy a mosdóba kell mennem utána nem tudok tőle visszaaludni annyira rúgkapál a hasamban. Férjem szerint, hátha akkor ő születése után lesz nyugisabb XD

Az UHon is mindig mondta a szonográfus 13 és 20 hetesen is hogy brutál pörög tipikus lány. Más is megfigyelt ilyen különbséget?



dec. 19. 04:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fordítva volt

Lányom teljesen nyugodt volt,itt ott bejelzett,hogy itt vagyok jól vagyok.

Születése után is teljesen nyugodt baba volt.

Fiam bezzeg a nap minden percében mocorgott,kirúgta az oldalam.

Ahogy megszületett,kint is mocorgott állandóan.Masfel éves és meg sem áll,egész nap szalad,jön megy.

dec. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiam már a 12 hetes ultrahangon alig bírták megmérni mert egy percre nem állt meg. Születése óta ugyan ilyen örökmozgó. Álmában se áll le😂
dec. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom meg sem állt a pocakban egész nap. És kint sem áll meg, folyton pörgő 2 éves :D
dec. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34 hetes vagyok, itt ott bejelez megmoccan, kidudorodik a hasam egyes része de semmi fájdalmasabb rúgás. Éjszaka is hagy aludni, megébredek mert kényelmetlenül fekszek, mocorog egy kicsit de semmi durvulás.Meglátjuk mennyire lesz " nyugodt" ha megszületik :) Kislány
dec. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy fiam és egy lányom van, őszintén szólva nem éreztem különbséget egyikük "irányába" sem, mindketten mocorogtak szépen. Főleg este, amikor lefeküdtem (volna) aludni :)
dec. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1 fiam és 2 lányom van, nekem a fiam mozgott a legtöbbet.
dec. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még nincs összehasonlítási alapom, mert ez az első várandósságom, de a kisfiam állandóan bulizik odabenn. Szinte nincs olyan perc amikor nem érezném a mocorgását. A 16. hét óta minden doki megszenvedett vele, alig tudják megmérni mert folyton kalimpál.
dec. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lanyom van alig mozgott folyton aggodtam is sokszor, ebresztgettek uh-kon is es kint se igazan lett igazan porgos 3 eves mar babanak se volt az a tulmozgasos. Viszojt van baratnom akinek sokat mozgott a babaja bent alig aludt tole nagyon kivolt viszont. Lany lett es kint neg nyugodt. Kivancsi lennek bent mit ereznek a babak a hasunkban
dec. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De furi, nekem szonográfus mondta, hogy UH és kismamák elmondása alapján 90% a lányok mozgékonyak benn nagyon a fiúk lustábbak de kinn már fordítva. Én annyira abban voltam hogy milyen nyugis kisfiam lesz, sosem mozdult meg éjjel, baromi jókat aludtam :D Nappal se sokat éreztem. A kiscsaj meg mint amotolla, éjjel nappa, ha felkelt fiam nem tudok soha visszaludni tőle...na de majd beszámolok hogy kinn milyen lett, azért tul sok pihensére vagy alvásra nem számitok az első után :D
dec. 22. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!