Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestan adagot most a 30...

Utrogestan adagot most a 30 hétbe emelte a doki.bemerjem venni?

Figyelt kérdés
dec. 19. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori válaszok alapján fogod eldönteni,nem az orvosod szerint?
dec. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, oka volt annak gondolom hogy megemelte. Ha nem bízol az orvosodban, akkor keress másikat. Tényleg elég nevetséges idegenek véleményére alapozni egy készítmény használatát. A progeszteront amúgy nem lehet túladagolni, de nekem tök mindegy, hogy beszeded-e vagy sem.
dec. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A progeszterontól konkrétan semmi bajod nem tud lenni, meg a babának sem, egészen nyugodtan bevehetnéd az egész dobozzal is akár. De azért ezt inkább ne tedd :D
dec. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 28. héten emelte az eddigi adagot. Az első trimeszterben véreztem, csinált hormonpanelt és alacsony volt a progi, arra kaptam 800 mg-t. Második trimeszterre 400 mg-t szedetett velem, most viszont sokat keményedtem a sok magnéziumot ellenére is, ezért 500 mg-re emelt. Azóta nem keményedek, minden szuper. Vedd be nyugodtan, nem lesz semmi bajod :).
dec. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert a dokival csak 3 hét múlva birok beszélni,és nem mondta,hogy megemeli az adagot,csak látom a papiron. Görcsöltem lehet azért,csak nem mondta azért kérdeztem
dec. 19. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!