Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van arra lehetőség hogy egy...

Van arra lehetőség hogy egy majdnem 9 cm-es ciszta felszívódjon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jelenleg 12 hetes terhes vagyok, genetikai vizsgálaton találtak nálam egy 84x67 mm-es cisztát. A kérdésem az lenne, hogy volt már ilyen valakinek? Akinek ekkora volt terhesen? Felszívódott? Vagy meg kellett műteni?

dec. 19. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kell muteni.

Milyen cisztat, es hol van ?

dec. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt a legtöbb ciszta zsugorodhat vagy felszívódhat. Majd ha terhesség után is ott lesz akkor esetleg megműthetik, de terhesség alatt biztos nem nyúlnak hozzá.
dec. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem az előző terhességemnél vették észre még 2021 őszén, nem okozott gondot. 2022 februárban szültem.

Azóta is ott van, nekem is kb 8 cm. Most várjuk a másodikat, 40 hetes vagyok :)

Sosem okozott panaszt, ezért műteni sem kellett eddig.

dec. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt sajnos az orvosom mondta, hogy meg kell műteni Januárban, pedig még meg sem vizsgált. Amikor megkérdeztem, hogy a műtét árthat e a picinek azt válaszolta hogy “16 hetes kor után már nem kellene, hogy baja legyen tőle..” nem szeretnék műtétet terhesen.
dec. 20. 04:46
 5/6 A kérdező kommentje:
A méhem mögött van.
dec. 20. 04:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben elmennék másik orvoshoz is. Nekem azt mondták, hogy amíg nem okoz panaszt, addig nem piszkálják meg, terhesen különösen nem...

De persze minden eset más,ezért kérnék másodvéleményt.

dec. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!