Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Levelező tagozat, terhesség?...

Levelező tagozat, terhesség? Mik a lehetőségek?

Figyelt kérdés
Külföldön élek, levelező tagozaton folytatom az iskolát otthonról, s teherbe estem. Milyen lehetőségeim vannak? Milyen kedvezményeket, támogatást, ösztöndíjat kaphatok?

2022. okt. 13. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem tejesen értem. Azért, mert külföldön vagy, nem kapsz plusz lóvét. Ha meg itthon kapnál, senkit nem érdekel, hogy honnan tanulsz távoktatásban. Persze, attól gondolom ugyanúgy meg kell személyesen jelenni néha, ha táv ha nem táv…
2022. okt. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Levelezőn az egyetemtől nem kapsz semmit, csak nappalin.
2022. okt. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

“Legálisan” laksz külföldön, tehát be van jelentve a magyar állam felé is, hogy külföldön élő magyar állampolgár vagy?

Mert akkor semmit sem fogsz kapni, de igazából csak magától az egyetemtől egyébként sem jár semmi plusz. Az ösztöndíj más kérdés, ha nem passziváltatsz, és alapból is kapsz, akkor kaphatod ugyanúgy, bár egy újszülött/csecsemő mellett nehezen tudom elképzelni, hogy tanulni is maradna időd.

2022. okt. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ott érdeklődj, ahol élsz.
2022. okt. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, mire gondolsz? Nappalin járna pár dolog, diplomás gyed, egyéni tanrend. De levelezőn semmi. Ugyanazok a lehetőségeid mint eddig.
2022. okt. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jóó, nem kell nekem esni, azért kérdeztem, mert nem tudtam. Bocsi, azt hittem ez az oldal lényege. Igen, már útközben rájöttem, hogy nappalin járna csak, ez zavart be. :)
2022. okt. 28. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!