Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudja v.alaki ennek az orvosna...

Tudja v.alaki ennek az orvosnak a nevét Debrecenben? (Külföldi lehet)

Figyelt kérdés
Még évekkel ezelőtt anyukámat Debrecenben a Klinikán kezelték és volt ott egy nőgyógyász, aki nagyon szimpatikusan viselkedett. Sok dokinál jártam már, de őt mindig emlegetjük, hogy mennyire kedves és emberségesen bánt anyukámmal. A nevére nem emlékszünk, sajnos a kórházi papírokon sincs rajta, mert más kezelte, ő csak úgymond önszorgalomból figyelt anyára. Most babát várok és, ha lenne magánrendelése hozzá szeretnék járni a távolság ellenére viszont sehol sem találom a nevét. Lehetséges, hogy már nem is ott dolgozik, mivel talán indiai lehet (turbánszerűséget viselt), de hátha valaki ismeri. Sötétebb bőrű, 40 év körüli doki és akcentussal beszél.
dec. 20. 11:28
 1/2 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem JJ dokira gondolsz. Dr. Jashanjeet Singh, nagyon jó arc.
dec. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, Őt kerestem! 😊 Nagyon köszönöm a segítséget, a rendelését is megtalaláltam.
dec. 20. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!