Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes UH-n mozgolódott a baba?

12 hetes UH-n mozgolódott a baba?

Figyelt kérdés

Az én babám nem igazán volt aktív. Felfelé tartotta a kezeit és a lábait. Azóta néztem pár videót a YouTube-on, ahol az UH-n nagyon aktívan mozognak a babák 12 hetesen. Nekem ez akkor nem tűnt fel, nem kérdeztem rá, de az orvos sem említette, hogy gond lenne ezzel. Csak fermerült bennem...

Nálatok hogy volt?


dec. 21. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Jobb is, ha nem ficankolnak ossze-vissza, mert annal nehezebb oket lemerni. Orulj neki :)

Biztos csak aludt, nyugi.

dec. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az orvos az elején amikor meglátta, bekapcsolta a szívhangfigyelőt, hogy minden rendben van-e, annyira mozdulatlan volt. Aztán ahogy nyomogatta a hasam uh közben, picit felébredt, de nem vitte túlzásba a mozgolódást akkor sem. Nincs semmi baja, már 5 hónapos, idekint bezzeg nem alszik olyan jól és folyamatosan csinál valamit. :D
dec. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elején egyáltalán nem mozgott. Aztán mivel úgy feküdt hogy nem tudta megmérni a már nem tudom mit ezért fel lett keltve. Na akkor beindult rendesen. Olyan volt mint egy kis box gép. De ha megtudott volna mérni mindent akkor valószínűleg tovább aludt volna.
dec. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon mozgolódott, kalimpált a kis kezeivel és lábaival. Azóta sem változott semmit, idekint is igazi energiabomba 😂
dec. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj azért, mert épp pihent. Mozognak a magzatok de nem 0-24-ben, később (mikor már rendesen érezzük is őket) érezni fogod, hogy hosszabb mozgás nélküli időszakok is vannak.
dec. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mozgott mint a motolla. Aztán az egyik percről a másikra elvágódott. Mint aki elaludt.

Szerintem ne aggódj ezen. A doki is mondta volna ha baj lenne..

dec. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!