Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy látom 8 hetesen...

Normális, hogy látom 8 hetesen a puffadást a pocakomon? Mintha már 12 hetes pocak lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok. :)

Már pólóban is kitüremkedik a hasam. Egész biztos vagyok benne, hogy ez csak a puffadástól van. Elég furi, mert azt hittem még ilyenkor kicsikét sem látszik, nem szeretnék még munkahelyen lebukni, nagyon szeretném megvárni a 12 hetet!:)

52 kg és 167 cm magas vagyok, tehát egy lapos hasú lány vagyok eredetileg és nagyon furi ez a puffadás már most.:)


Leírnátok, akik hasonlóan vékonyak voltatok/vagytok nektek mi volt?:)



2023. júl. 24. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Szia! Én 55 kg vagyok, 168 cm és jelenleg 7 hetes. Két hete van olyan mértékű puffadásom, hogy a férjem megkérdezte, hogy ez már a baba?

Ilyenkor valóban csak gázokról van szó, próbáld kerülni azokat az ételeket, amik számodra felfúvódást okoznak, nekem pl. tökfélék, káposzta, szénsavas üdítők. Mozogj is valamennyit, amennyi jól esik. Amit megfigyeltem, hogy este rosszabb nekem. A másik, hogy magaddal szemben sokkal figyelmesebb vagy most, mások nem figyelik ennyire a tested változásait, hidd el.

2023. júl. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen normális. Nekem kb 14-16 hetesen volt újra lapos a hasam, csak félidő után kezdett nőni, akkor persze már a baba miatt. Igaz a cukorterhelésen is éhgyomorra úgy néztem csak ki, mintha felpuffadtam volna.
2023. júl. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazából reggel laposabb sokkal, de estére hihetetlen puffadt.

Köszi a válaszokat!:)

Szeretnék néhány kismama tornát csinálni, jó lenne mozogni, mert nagyon hiányzik a mozgás, de ezt a 12 hetet szeretném megvárni addigis inkább csak a séta..

2023. júl. 24. 10:57
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én télen kenguruzsebes pulcsiban alig tudtam a munkahelyen 12. hétig titkolni (170 cm és 54 kg voltam teherbeesés előtt, első baba)... sőt, mint kiderült, nem is tudtam, csak tőlem nem kérdeztek rá 😀

Hozzátenném, hogy én valamiért a paraméterek ellenére is mindig pocakosabb alkat voltam, így meg voltam győződve róla, hogy senkinek nem fog feltűnni, ha egyszer majd babát várok... hát rosszul gondoltam 🙃

2023. júl. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
8 hetes vagyok én is, dundi, pocakos. Na, hát ma rákérdezett az egyik kollégám az utcán. Letagadtam. Durva ez a puffadás.
2023. júl. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahh. 7. Hét és félidősnek tűnik a hasam 😃. Hiába dugdosom, az megy legelöl én meg mögötte. És ha eszem rosszul vagyok, ha nem eszem azért vagyok rosszul. Ez ugye javulni fog 😅🤞😐?
2023. júl. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

6-os! Nekem ilyen az ötödik hétben volt, hiába vagyok vékony, általában sokat eszek, na de azon a héten... Csipegettem csak.

Ne aggódj, ma a 4 adagosnak főzött lecsó felét megzabáltam két nagy szelet kenyérrel, aztán jégkrémmel öblítettem. Ha így haladok, talán életemben először nem leszek végre csontváz.


Hetente változnak a dolgok, sőt, van, hogy naponta. Mindenkinek más, de gyanítom, hogy neked is visszatér az étvágyad hamarosan :).

9 hkm

2023. júl. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!