Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dipankrin Optimumot lehet...

Dipankrin Optimumot lehet bevenni várandósság alatt?

Figyelt kérdés
Így a 34.héten ismét nagyon belassult az emésztésem és ha olyat eszek,amit nehezebben lehet megemészteni, még puffadok is. Van itthon Dipankrin és nekem ez mindig szokott segíteni mikor nem voltam terhes, de nem tudom, hogy terhesen lehet-e ilyesmit bevenni néha.

dec. 25. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A betegtájékoztató szerint orvosi engedéllyel lehet bevenni terhesen és szoptatás alatt.
dec. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs meg a doboza, pont a napokban dobáltam ki ilyen gyógyszeres dobozokat, mert sok helyet foglaltak és nem tudtam a betegtájékoztatót elolvasni. Köszönök szépen.
dec. 25. 17:37
 3/4 anonim ***** válasza:
dec. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 kanal zabkorpa naponta joghurtba/turmixba/akarmibe, amiben megeszed, segiteni fog az emesztesen.
dec. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!