Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A ciklus 23. napján tesztelhet...

A ciklus 23. napján tesztelhetek, de melyik teszttel?

Figyelt kérdés

Nov. 30-án jött meg az utolsó menzim, a 8. Napon vagyok, általában alapból korábban szoktam ovulálni, a 12. Napon kb. most viszont azt érzem, még korábbi lesz.


Ez nem feltétlen annyira jó dolog, de a méhnyálkahártyám mindig jó a vizsgálatokkor, talán elég lesz így is.


Holnap tudok ovulációs tesztet venni, ma mindenképpen együtt leszünk már. Most kezdünk bele a baba projektbe. ;)


Az a helyzet, hogy 28-ára nem várnám, de mivel családi karácsonyozások lesznek, szeretném megnyugtatni magam indulás előtt 22-én.


Létezik olyan teszt, ami a 23. Napon már biztosan ki tudná mutatni?


Ez egy vacak szitu, ha teherbe esnék, nem kéne írnom de elmondani se lehetne...



dec. 7. 18:51
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Mármint... Innom. Ostoba autocorrect. Nem vagyok nagy piás, de pl: nagybátyám szeret itatni minket... :(
dec. 7. 18:53
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Az iváson ne aggódj.

Mondd, hogy most te nem szeretnél és kész. Én például már a babaprojekt előtt pár hónappal sem ittam töményet, családi rendezvényen meg semmit, mondtam, hogy méregtelenítő kúrát csinálok, nem iszom most alkoholt pár hónapig.

Én nem tesztelnék emiatt korábban, az esedékes menzesz napján már bizdos az eredmény, felesleges annál előbb.

De ha mindenképp megoldhatatlan az ivászat - szerintem ilyen nincs - akkor sem lesz baja az alkoholtól annak a terhességnek, amiről még nem is tudsz.

dec. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Igen, én is így tudom, bár a 4. Héttől már komolyabb károkat okozhat, és sokan csak az 5-6. Héten teszteknek amikor már a hányinger is gyakoribb.


Rá tudom fogni, hogy bőven van HO munkám, nem akarok másnap fejfájással kelni. Migrénes vagyok, meg kellene érteniük. :)

dec. 7. 18:58
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelhetsz, de esedekes menstruacio elott 6 nappal nem igazan lesz biztos eredmenyed. Attol meg torveny nem tiltja, mas kerdes, hogy sok ertelme nincs :D
dec. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet csalóka mèg a korai teszt eredménye is. Èn azt hazudnám erős migrénes gyógyszert vettem be, amire nem ihatok.
dec. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 babyboom567 ***** válasza:
100%
Feleslegesen turbózod magad.Semmi sem fogja kimutatni.Mondd hogy gyógyszert vettél be ,és nem ihatsz, ennyi.
dec. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok, kicsit off, de egyébként milyen szomorú, hogy nem lehet csak úgy ők nélkül nem inni. :(

Azt hittem, csak a férjem családjában szokás ez, hogy aki nem iszik, az nincs is jelen az ünnepen kb.

Még most, hét hónapos terhesen is traktálnak, hogy jajj nem lesz bajod egy korty bortól, de mindig következetesen kijelentem, hogy NEM.

dec. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%
Egyebkent akar ihatnal is, semmi problema nem lenne belole ennyire koran.
dec. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én ittam kb 1-2 nappal a + teszt előtt, nem volt még tervezett.

23éves és jól van.

Predictor earlyval vagy dm es prímával tesztelj az ovu után a 9.napon már mutatka nekem.

dec. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%

Teljesen igazad van 1es.. Én nekem is még mindig mondják pedig szoptatok.. Előtte se voltam nagy ivó és mindig kiborított, hogy magyarázkodnom kell..plàne olyan családban ahol van alkoholista.. Bocsánat kérdező, hogy félre vittem a tèmát.



Egy korai tesztet esetleg ellőhetsz, de amúgy tényleg a magzatnak se lenne baja ilyen korán még… viszont ha bármi más miatt mègis tuti magad okolnád.. szóval èn ezért hagynàm ki

dec. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!