Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A front másokat is megvisel?

A front másokat is megvisel?

Figyelt kérdés
Felénk éjjelre kettősfronti hatást mond és egész nap nem volt semmi bajom, viszont egy órája kb olyan mintha össze vissza verne a szívem (EKG-m legutoljára jó volt), meg enyhe légszomjam van. Azt olvastam, ezek mind lehetnek a terhesség tünetei is, plusz vérhigítót szúrok és a vérnyomásom 107/73, pulzus 90 és 107 között van. 34 hetes vagyok amúgy. Más is van így ,vagy szokott így lenni? Pánikbeteg vagyok,így erre is rá tudok pànikolni. Meg azon gondolkodtam, hogy ha mondjuk mikor beindul a szülés és ugyanígy leszek(gyenge is vagyok most), akkor hogy lesz így erőm megszülni a kisbabát?

dec. 26. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Nem
dec. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó neked!
dec. 26. 22:32
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha odakerülsz olyan adrenalin löketet fogsz kapni, hogy gondolkodni sem lesz időd azon, hogy milyen állapotban vagy.


Engem is megvisel és a babát is, ilyenkor sokkal jobban nyomja ki magát, és kaparászik. Nekem meg leszakad a combcsontom és a térdem is (bár ez nem új dolog, terhesség előtt is ilyen volt kettős frontnál). Annak örülök csak, hogy migrénem nincs.

dec. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hármas, hát annak én is örülök. Amúgy szerintem josló fájàsok is vannak már nekem.
dec. 26. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!