Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen minimalis barna...

5 hetesen minimalis barna folt a bugyin, illetve a hasfeszulesenek es a mell erzekenysegenek megszunes jelenthet bajt?

Figyelt kérdés
2009. jan. 3. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarok vészmadár lenni, de nekem így kezdődött és elment a baba! Szerintem irány a doki, inkább egy vaklárma, nem?... Nagyon drukkolok!
2009. jan. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sajnos a tünetek megszűnésével kezdődött a baj. Nem maradt meg a baba. :( Szerintem minél előbb keresd fel az orvost. Drukkolok neked, hátha nincs baj.

2009. jan. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is kezdödöt,kicsi barna,másnap pedig elment,akkor már a mellem sem feszült.

Menj dokihoz.

2009. jan. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is a mellfeszülés szűnt meg aztán jött egy kis vérzés és sajna már nem volt szívhang. Ez persze nem azt jelenti hogy nálad is van, lehet minden rendben, de azért nézesd meg magad ultrahangon. Legalább nem idegeskedsz!!!
2009. jan. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!