Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Milyen fajta cumit...

Kismamik! Milyen fajta cumit és cumiüveget vesztek a babának? 1-1 db kell belőlük?

Figyelt kérdés

Van babakelengye listám,de ott nem írja csak,hogy cumi meg cumisüveg.A bőség zavara van a boltokba:).

25 hetes


2010. okt. 22. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:

amit próbáltam és jó:


avent - később lehet itatófejjel is - szóval praktikus

mam ultivent - a cumija nagyon jó és a fogása is



üvegből nem vennék.


igen ált. elég egy egy darab egy kicsi 125 v. 150 ml-es viznek v. gyümölcslének esetleg a tejnek ha mentek valahová.

és később egy nagyobb 250 v.260 ml-es amikor már többet iszik ez olyan 7-8 hónapos kor körül lesz.


tápszer:

ha tápszert kell kapnia akkor jóval több 6-8 db. cumisüveg kell de ezt meg ne vegyétek előre mert nem lehet tudni.


ha fejnél később tejet érdemes olyan cumisüveget venni amilyen a mellszivó és ford. olyan mellszivót amilyen a cumisüveg

2010. okt. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én chicco-t vettem, de sohasem használtam. Szerintem várd meg vele a babót, azt úgy is kapsz bármelyik üzletben.

Az itatópoharunk Avent volt. Azzal is meg voltam elégedve.

2010. okt. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Cumisuvegbol vettem Tommmie Tippee-t, meg Chiccot, es az Aventos mellszivohoz adtak cumisuveget is ugyhogy Avent is van.

Cumit nem veszek neki, megprobaljuk anelkul...

2010. okt. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyenlőre ne vegyél neki játszócumit, hátha nem kell.

Cumisüvegből kettő kicsi, 125 ml-es elég. Egy víznek, egy meg tartaléknak, ha esetleg szükség van rá tápszernek.

Nekünk nem kellett, így később ebbe kapott gyümölcslét.

Én Aventeset vettem. Jó, mert lehet variálni.

2010. okt. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, én is Avent-ossat kaptam ajándékba, ugy van a dobozban, hogy van benne 2x 125 ml üveg, 2x260 ml, 1 cumi, 1x üvegmosókefe, és mindegyik üveghez van cumifej! Aztán vettem külön csak 2x 0-3 hónapig cumikat, és 2x 0-3 hónapig éjjeli cumikat, mondjuk ez nem fontos, de én megvettem! Leheth. nem is szoktatom rá a cumira, persze majd kiderül, h. akarja -e a kicsi! De szerintem a Chicco termék is nagyon jó! 37+1 heteske
2010. okt. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. okt. 23. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!