Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt valaki hüvelyszáraz...

Nessza555 kérdése:

Tapasztalt valaki hüvelyszárazságot terhesség alatt?

Figyelt kérdés
A 17. hétben vagyok és igazából az eleje óta küzdök hüvelyszárazsággal. Esküszöm olyan, mintha megint szűz lennék. Kedvem van hozzá, ezzel nincs gond, progeszteront sem szedek már pár hete, okozhatja a terhesség? Jövőhéten megyek a dokimhoz, mindenképp rákérdezek, csak érdekelnek a tapasztalatok.

dec. 28. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Vízbázisú síkosító segít. Második terhességem, másodjára küzdök ezzel. Szegény férjem, megérti, de azért bántja, nekem meg rettentő kellemetlen.
dec. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én még csak most kezdtem nemrég a második trimesztert, de nekem valamiért olyan 7. Hét körül volt ez, hogy kívántam a szexet de nem akart lent nedvesedni, szinte majdnem hogy száraz volt. Terhesség előtt nem nem volt ilyennel gondom.
dec. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%

Fura kapcsolat a tiétek ahol 2.terhesség és kellemetlen neked őt meg bántja az egész :O

Mi a kellemetlen? Hogy sikosítóra van szükséged? Nekem nem terhesen is sikosítóval volt kényelmes a szex, felkente és ment a menet.Nem éreztem egyáltalán kellemetlennek.Ez van, a testünket nem tudjuk irányítani.

dec. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tudtok ajánlani jó síkosítót? A Durex vízalapú termékét használjuk, de sajnos engem nagyon csíp :(
dec. 28. 20:57
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Egyáltalán nem fura. Mi fura benne? Hogy kellemetlen nekem, hogy kívánom, de csak síkosítóval megy? Fura, hogy ki szeretném mutatni, hogy szeretem, boldoggá akarom tenni? Fura, hogy férfiből van, és bár érti, de a törékeny férfi egonak azért ez rossz, pedig amúgy abszolút nincs ilyen gondunk? Fejtsd már ki, kérlek, hogy hogyan is értetted!

:O

Micsoda következtetéseket vonnak le itt egyesek.. És mi vagyunk a furák.

dec. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%
Az a rész volt fura hogy ez őt zavarja neked meg kellemetlen.Nálunk ezek a kifejezések nem léteznek, sem kimondva sem gondolva. Tényleg bocsi, nem akartam beléd gázolni, csak számomra ez fura ez a két kijelentés. Nem kellene hogy zavarja neked meg hogy kellemetlen legyen ez a szituáció. Bocsi tényleg ha félreértettél.
dec. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%
Nekem is sikosítóval megy terhesen is de terhességem elött is pl ovukor full száraz voltam mig mást elöntött az árvíz.Nekem nem volt sosem kellemetlen ez, sem neki ezért is fura hogy másnak ez miért az. Mindössze ennyi. #3,6
dec. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%

Szia. Mi Lactacyd vízalapú síkosító gélt használjuk. Nekem bevált, nem csíp meg semmi ilyesmi pedig nekem ott lent mindenre érzékeny de erre nem.

Dm-ben szoktam venni.

dec. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
22%
De nekem meg kellemetlen, hogy csak így megy, ha máskor meg minden oké. És rossz érzés, hogy nem tudom hozni azt, amit magamtól várok. És rossz, hogy nem tudom megadni, és megmutatni, hogy fontos nekem. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, nálunk a testiség is nagyon fontos dolog, szeretetnyelv. Nem zavarja őt, bántja. Vagy az én reakcióm miatt, vagy azért, mert mint mondtam, nálunk fontos. Nekem az fura igazából, hogy ez másnak mondjuk nem kellemetlen. De én sem teszek megjegyzést, meg lenéző kettőspontnagyO csodálkozást. Nem vagyunk egyformák, odamondtad, oké, én kikértem magamnak, most már ne mosdasd magad... De, be akartál szólni, és nem, nem értettem félre.
dec. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%
Ne haragudj de tényleg nem beszólásnak szántam.Ha magadra veszed akkor csak nem fura amit gondolok.Sajnos a testünket nem irányítjuk. Egy kapcsolatban semminek sem kellene hogy kellemetlen legyen vagy zavaró.Én meg ezt így gondolom, és természetesen igazad van nem vagyunk egyformák. Téma lezárva.
dec. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!