Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt valaki hüvelyszáraz...

Nessza555 kérdése:

Tapasztalt valaki hüvelyszárazságot terhesség alatt?

Figyelt kérdés
A 17. hétben vagyok és igazából az eleje óta küzdök hüvelyszárazsággal. Esküszöm olyan, mintha megint szűz lennék. Kedvem van hozzá, ezzel nincs gond, progeszteront sem szedek már pár hete, okozhatja a terhesség? Jövőhéten megyek a dokimhoz, mindenképp rákérdezek, csak érdekelnek a tapasztalatok.

dec. 28. 20:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
47%
Ha felis fordulok sem vagyok nedves sokszor, nem irányítom a testem, szóval nem nem zavar, miért zavarna egy olyan dolog vagy lenne kellemetlen amiről nem tehetek?
dec. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Akkor téged nem zavar. Engem meg nagyon. Nem láttad a kedves kolleginát? Téma lezárva van itt, kérem.

Én kérek elnézést, hogy alapesetben nincs ilyen gondom mindjárt!

dec. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én átérzem ugyanebbe a cipőben jártam és még járok. El kell, hogy keserítselek a szülés után is egy darabig ez lehet/lesz. Legalábbis nekem az orvos ezt mondta, mert nagy reményekkel vártam, hogy elmúlik a szülés után, de nekem rosszabb lett. Azt mondta sok esetben a szoptatás miatt olyan lesz mint a menopauza esetén és többek között fellép a hüvelyszárasság. Santes kúpot ajánlotta. Ez jobb volt, mint amit korábban használtam.
dec. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!