Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dulcosoftra létezik olcsóbb...

Dulcosoftra létezik olcsóbb alternatíva?

Figyelt kérdés

Várandós vagyok és vasat is szedek, ez halálos kombó így. Vettem egy adag Dulcosoftot, de ha minden nap 30ml-t beveszek belőle, akkor 8 nap alatt elfogy. Még 3 hónap visszavan a terhességből, gyanítom, hogy végig szednem kell. Ha így számolok, akkor még 11 üveggel meg kell vennem belőle, ami 36 000 Ft.


Jó lenne, valami olcsóbb alternatívát találni rá. Rengeteg folyadékot és rostot fogyasztok, de csak a 28. hétig tudtam kihúzni velük, már nem elég a táplálkozásra figyelni.


dec. 30. 09:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Kérlek, ne írjátok, hogy ha erre sincs pénzem, minek vállaltam babát.. :D Nem okoz gondot kifizetni, de ha lehet rajta spórolni, akkor megteszem.
dec. 30. 09:33
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hatóanyaga a macrogol. Gyógyszertárban kristyályos anyagként kapható receptre.
dec. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
dec. 30. 09:57
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

1 kanal zabkorpa naponta joghurtba, turmixba, akarmibe, amivel megeszed es sokat fog segiteni.

Nyilvan azt nem tudom megmondani, hogy biztosan megoldja-e a problemadat, de nekem megoldotta.

Ki kell probalni :)


Illetve szedhetsz tobb magneziumot is.

dec. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Szia én szedtem dulcosoftot de csak pár napig. Nem volt ingerem nagy wcre. De semmit nem segített pedig én világ életemben nem szedtem hashajtókat.

Én szilvát fogyasztottam nyersen vagy aszalva vagy szilvás teljeskiörlésű pékárut, ittam rá 1 pohár tejet és minden jó lett. Utána elmúlt ez a wc probléma. Kb 1 hétig tartott.

Úgyhogy szerintem szilvával próbálkozz.

dec. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

5, mivel a Dulcosoft nem hashajtó, így azt nem is várhattad. A széklet bekeményedését akadályozza és csak tartósan, kúraszerűen alkalmazva hat, nem pár nap alatt. Már kemény széklet kirobbantására nem alkalmas.

Egyébként nagyon jó termék, mert egyáltalán nem lehet hozzászokni, helyileg hat, így kisdedeknél is alkalmazzák székletvisszatartásos esetekben.

dec. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!