Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen terhességi stria...

Milyen terhességi stria elleni krémeket/praktikákat ajánlotok? Nem szeretnék méregdrága reklámtermékekre költeni, de ha van alternatíva azt szivesen kipróbálnám.

Figyelt kérdés
2017. máj. 9. 15:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Ez kevésbé múlik a krémeken, inkább genetika.

De igyál rengeteget, hogy "rugalmasabb" legyen a bőröd.

2017. máj. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én DM sajátmárkás "mama masszázskrémet" vettem. Nem volt egészen 1000 Ft.

Azért ezt vettem, mert én se akartam sokat költeni, és a DM sajátmárkás termékekkel mindig nagyon elégedett voltam.

2017. máj. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
A sok víz tényleg fontos. Én Palmer's krémet használtam még.
2017. máj. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A drága nejem mezei bőrápolóval kente a hasát. 3szor szült de egyáltalán nem csíkos a hasa.
2017. máj. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%

1) Nagyon jó genetika kell hozzá, ezt nem tudod megfizetni.

2) Nem kell 30 kilót hízni, csak 10-et, és talán kisebb az esélye.

3) Egészséges táplálkozás, sok folyadék (ha másra nem is jó, legalább placebo).

4) Felesleges, kamu kozmetikumokra ne költs, inkább a babádra.

2017. máj. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
25 kilót hiztam, nincs striám. Genetia főleg. Sok folyadék, és oliva olaj amit használtam.
2017. máj. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%

Szűz kókuszolajjal kentem, nem lett stria a hasamon, pedig hajlamos vagyok rá, mert a combomon vannak régebbről.

2000 ft volt egy üvegnyi, kb a fele fogyott el, pedig kentem a hasam minden nap. A maradékot elhasználom hajvégápolónak. :)

2017. máj. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%
Ahogy az egyik válaszoló mar írta, en is palmers krémmel kenem a hasam, csípőm, combom. Most 31 hetes vagyok 10-12 kg hízásnál tartok mar sajnos, de szerencsére nem lettek csíkjaim. Nem tudom h a krémnek köszönhető-e vagy a genetikanak...mindenesetre a palmers kakaovajas krémet mar csak a fincsi illata miatt is minden fürdés utan használom :)
2017. máj. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon sok hasznos dolgot írtatok! :)
2017. máj. 9. 17:08
 10/14 anonim ***** válasza:
Én rossmann saját márkás olajjal kentem, az utolsó héten lett pár kicsi csíkom. Nem tudom, hoyg nélküle milyen lett volna, de gondoltam, ennyit megtehetek hátha tényleg segít. Az is ezer ft alatt volt ha jól emlékszem, és nem is fogyott el.
2017. máj. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!