Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális 34 hetesen ha picit...

Normális 34 hetesen ha picit vizesedek, vagy valami rosszat jelent? 10 kiló plusz van rajtam, átlagos testalkatú voltam terhesség előtt.

Figyelt kérdés
jan. 1. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Persze.
jan. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális, én a 9. hónapban voltam 75 kg miközben 45-50 a normális testsúlyom. A 7. hónapban kezdtem el durván vizesedni az előző hónapokhoz képest. A kórházba hamarább beutaltak, mert elnézte a drága orvosom mikor bújik ki, de előtte egy héttel már még az ujjaim is bedagadtak.
jan. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 30 hetesen már nagyon dúrván vizesedett, állandóan fájtak és zsibbadtak egyszerre a lábaim, főleg éjszaka volt elviselhetetlen. Szülés után egyből elmúlt. 36 hetesen elmentünk egy 3 órás útra, 2 óránál könyörögtem, hogy álljunk félre, mert nemtudtam üllni az autóban annyira dúrván bevizesedett. Kitartást kívánok. Most a másodikat várom, 16 hetes, de már vannak esték amikor kezdem érezni.
jan. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok, akkor talán ez nem vészes dolog ennyi idősen. Csak nagyon készen vagyok most mindenen.
jan. 1. 17:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Én már a 25. hét után kezdtem vizesedni. A végére meg már brutál. Mondjuk szülés után volt a legdurvább,elefánt lábam volt. Utána két hét és semmi,az összes feljött kg is egyből lement. De én mindig megkérdeztem a dokimtól terhesgondozáson és a védőnőtől is,hogy normális e. Lehet tőlük nyugodtan kérdező.
jan. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ötös. Kórházban fekszem, szóval nem tudom sajna őket megkérdezni.
jan. 1. 20:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Terhesség miatt? Akkor ott van bőven nőgyógyász,ha nem amiatt,akkor tényleg nem,sajnos.:/ kitartást! 5# voltam.
jan. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!