Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetesen 5kiló extra soknak...

20 hetesen 5kiló extra soknak számít?62 kilóval kezdtem kb 67kg vagyok most. Magas 175cm, vékony testalkatú nő vagyok.

Figyelt kérdés

Leírom miket eszek egy nap..

Reggelizni kétszer szoktam, egyszer 7kor munka előtt zabkását vagy müzlit, aztán 9-10körül szendvicset,ezután néha még egy joghurtot is eszek, délben fél adag főtkaja, 4kor másik fele, vagy délben leves és később főétel. Közben gyümölcsöket is eszek, egy banán egy alma, este még egy szendvics főtt tojással, vagy omlett. Ez soknak számít?Egyszerűen 3 óránként ennem kell. Nem gyötörtek első trimeszterben nagyon rosszullétek, csak a 6-8hét között, de utána rendesen tudtam enni.Csak annyi helyen láttam, hogy ilyenkor kb még nem is híznak a legtöbben vagy max 1-2kilót.



2022. júl. 27. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem számít extra soknak. Ne görcsölj ezen.

Amúgy nem kell mindent elhinni, amiket idegenek nevtelenül írnak...

2022. júl. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem sok, ne aggodj , ne gorcsolj mindenen.
2022. júl. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Próbálok nem rágörcsölni, csak gondoltam megkérdezem mi a véleményetek. Úgy gondolom ősszel talán kevesebbet fogok hízni mikor már nincs ilyen hőség és többet tudok sétálni kutyussal stb. Addig meg azért megpróbálok odafigyelni mit eszek, de természetesen nem fogom megvonni magamtól az ételt, ha úgy érzem ennem kell! Legyen szép napotok! :)
2022. júl. 27. 11:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem sok az 5 kg szerintem, legalábbis nálam is ilyesmi volt. Nem látom, hogy mennyit eszel, és bár leírva szerintem kicsit több mint amire szükséged lenne, de lehet hogy olyan kis mennyiségek, hogy valójában nem kettő helyett eszel. (Nekem a napi 2 szendvics egy kicsit kemény lenne, de kinek a pap, kinek a papné.) Az én terhességem alatt is volt olyan időszak a második trimeszterben, hogy muszáj volt sűrűbben ennem, vagy néha extra étkezéseket beiktatni, különben a béka segge alá esett a cukrom. A harmadik trimeszterre ez normalizálódott nálam. Akkor már nem nassoltam gyümölcsöt sem. Nem lett a végére sok a súlygyarapodás, 12 kg. Ami egyébként azt jelentette, hogy szülés után nem maradt rajtam felesleg. Szóval még te is simán zárhatod hasonlóan a terhességet.
2022. júl. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindkét terhesség alatt 16 kilot híztam és szülés után csak pár kilo maradt rajtam. Itt olvasgatva mindenki max 5 kilot hízott a terhességei alatt... Biztos van ilyen is, de a környezetemben nincs olyan kismama, aki ne hízott volna 15-20 kilot. Ne aggódj, teljesen rendben vagy.
2022. júl. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Messziről jött ember azt mond amit akar.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ne higgy el mindent amit olvasol. Főleg ha itt olvastad. Itt minden válaszoló tökéletes, arccal és név nélkül.

2022. júl. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 19 kilót hiztam a terhessegem alatt. Masfél ev szoptatas után ugyanannyi a súlyom, mint előtte.
2022. júl. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor én biztos nagyon "rosszul" csinálhatok valamit, ha már kB 10-12 kg-nal járok q 28. Heten :) Szerintem blődség azon rugózni mennyit hízik az ember terhesen. Egészségesen étkezel? Ha igen akkor szerintem senkit nem kéne zavarni a kilonak, mivel ennek q sulynak tördéke zsír.
2022. júl. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!