Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek a végén nőtt nagyot a...

Akinek a végén nőtt nagyot a hasa (utolsó két hét), kirepedt mint a karácsonyi bejgli?

Figyelt kérdés
jan. 2. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy csíkom sem lett. Nem szedtem semmit, sima testápolóval kentem.

Szerintem genetika, mert anyukámnak sincs egy csíkja sem.

jan. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez genetika.

Van akinek megreped van akinek nem.

Nekem pl mindkét terhességem alatt repedt a hasam.

jan. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

a szülőszoba ajtaját csíkmentesen léptem át.

kifele már nem volt ilyen szerencsém.

Én szülés közben repedtem szét nagyon. ujjnyi vastag lila csíkjaim lettek.

jan. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Utolsó,


volt valamilyen külső beavatkozás? Pl. könyöklés vákum, ilyesmi? Vagy szimplán a nyomástól lett ilyen?

jan. 2. 11:48
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi beavatkozás nem volt. A nyomástól sajna. Vagy nemtudom. De ott repedtem ki az tuti.


3#

jan. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A terminus utáni 2 napban kerültek rám a csíkok, mondtam is magamban, hogy ha nem lépi túl a becsült dátumot, milyen jól megúszom. Másodszorra már mindegy volt, ahol egyszer repedt a bőr, ott már korán elkezdett megint lilulni és még hosszabbak lettek a csíkok. Pedig semmivel sem lett nagyobb hasam, mint először, de hát na, ez ilyen.
jan. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na akkor pár nap múlva meglátjuk bejlgisedem e, eddig kitartóan kenegettem magam, plusz ittam kollagént - legalább a körmeim szépek lettek.
jan. 2. 12:51
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

37. hetig nagyon szep volt a hasam, pedig akkor mar eleg nagy volt. De aztan sajnos nagyon durvan strias lettem, nem mondom, hogy egyik naprol a masikra, de kb 1 het alatt tele lett a hasam csikokkal.


Hat nagyon orultem, azt hittem pedig, hogy meguszom, de nem 🥲

Kollagen, kremek, minden volt, de semmit nem ert. Nyilvan genetikatol fugg, csak az ember nem akarja elhinni..:D

jan. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

haha. Én a vichy krémtől elkezdve a dm-ig mindennel kentem. szerintem ez 50ezret simán a hasamra kentem.

kollagént is szedtem efelett.


3-5#

jan. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!