Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mikor érdemes megsütni a...

Mikor érdemes megsütni a bejglit, ha ajándékba szánom 25-26-án?

Figyelt kérdés

dec. 17. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Akár most is lehet ha van időd,bejglit sokáig él lehet tartani.
dec. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Lehetőleg előtte.
dec. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%

Előző napon, vagy 2 nappal előtte.

A bejgli valóan sokáig eltartható, de talán mégsem egy hete megsütött bejglit akarsz ajándékba adni.

Az sem jó, ha még meleg, hűljön ki tökéletesen, de azért ne több napos legyen.

dec. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Én már másfél hete megsütöttem. Teljesen kihűtöttem, becsomagoltam, és lefagyasztottam. Évek óta így csinálom, soha semmi baja nem volt. Mint a friss. 🙂
dec. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Hát öszintén én nem szeretnék 1 hetes bejglit enni.Én legkésőbb jövőhét péntek de inkább szombaton készíteném ha hétfőn/ kedden szándékozod ajándékozni.Ha pl kedden adod oda akkor azt lehet eszik napokig.Akkor már 2 hetes lenne ha most kezdenél neki..
dec. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

A bejgli nagyon sokáig finom marad. Akár egy honapig. Akkor süsd amikor legjobban belefér az idödbe.

6 és 8 Mi azért ünnepeljük a Karácsonyt, mert összejön a rokonság, sok barát és nagyon jol érezzük magunkat. Szomoru, szegényes az életetek ha erröl nektek fogalmatok sincs.

dec. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
A bolti beiglik sem tekinthetőek frissnek, több hetesek. Úgyhogy a házival sem lehet gond, ha hamarabb elkészül. Akik rendelnek háztól tudják, hogy nem aznap süti meg az eladó sem.
dec. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Lefagyasztod, kivéve kiolvadva ugyanolyan, mintha tegnap sütötted volna.
dec. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként régen direkt pár héttel elöbb sütötték a beiglit meg az aprósüteményeket, mert ha hüvös helyen tárolták, sokkal jobb íze lett. összeértek a benne lévö anyagok.
dec. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!