Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most leszek 12 hetes, 2....

Most leszek 12 hetes, 2. trimeszterre milyen vitamint ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Jelenleg Trimeszter 1-et szedek, szerintetek használjam abból a 2-t vagy inkább váltsak jobbra? Annyira nem ismerem a többit, azért kérdezem
jan. 4. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem nagyon ismerem ezt a babavitamint de nyilván tartalmaz folsavat ezért is szeded.Én maradnék ugyanennél de válts a kettesre.Mi a külömbség hatóanyag szempontból az 1 -2 között? Nekem aztmondta az orvosom hogy a babavitamin az első trimeszterben fontos utána nem.Bánja a franc én végigszedtem, ártani nem árt, kárt nem okoz.
jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Annyira nem néztem, de valamiben más
jan. 4. 21:00
 3/9 anonim ***** válasza:

Én ugyanazt szedtem végig. Ez a babavitamin alkalmas terhesség elöttre, alattra és utánra( szoptatásra)

Válts szimplán kettesre, de ki is kérheted az orvosod véleményét erről, vagy hátha érkezik ide válasz.

#1

jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3as köszönöm, egyébként ma voltam vérvételen, ott minden értékem jó lett, úgyhogy lehet jó a vitamin és nem kellene ugrálnom :)
jan. 4. 21:06
 5/9 anonim ***** válasza:

Neten nézd meg az összetevőket és hasonlítsd össze hogy miben más a kettes. Van aki nem szed babavitamint mert be visz mindent az étkezéssel mondván.Én egészségesen eszem, de a vitamin nem árt van benne vas, mindenféle sok más vitamin is folsav is, én aztgondolom nem árt én szedtem végig :)

#1.3

jan. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5ös mármint amúgy nem arra értettem a kérdést, hogy 1esről váltsak e a 2esre, hanem hogy esetleg másik márkára, ami jobb :)
jan. 4. 21:18
 7/9 anonim ***** válasza:

De azt is kérdezted, hogy szerintünk használd e a kettest vagy válts jobbra, ezért tanácsoltam hogy szedd a kettest, vagyis legalábbis hasonlitsd össze összetevő szinten hogy miben külömbözik az egyes meg a kettes. Nem tudom mi jobb meg mi nem. Nekem egy bevált azzal vittem végig a terhességem.

#5

jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Te mit szedtél?
jan. 4. 21:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Külföldön élek, otthon ezt nem forgalmazzák ezt a babavitamint. Ezért sem ismerem amit te szedsz. :(
jan. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!