Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes várandósok! Jobban...

12 hetes várandósok! Jobban vagytok már?

Figyelt kérdés
Nem fáj a derekatok, nem szúrkál a hasatok?

2015. febr. 18. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. En 13 hetes vagyok :) a brutal tunetek ugy nez ki, hogy elmuloban vannak. Mar alig van hanyingerem, de meg faradekony vagyok. Tegnap voltam uh-n, szerencsere minden rendben van a babaval, annak ellenere, hogy tobbszor voltam beteg. Van mar egy fiam, a doki szerint most kislany van a pocakban :) te hogy vagy?! Voltal gen uh-n
2015. febr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Sziasztok. A hanyinger alabbhagyott nalam is.Viszont most 2 napja faj a fejem a halantekomnal es a szemem mogott. Lazam nincs. Nem tudom hogy a terhesség miatt vagy megfaztam volna. Rgyebkent a hasam is szurkal. Gondolom no a mehem. A derekam most eppen nem, de egy hettel ezelott alig tudtam ulni. :) eleg keskeny a csipom sztem azert. :) jo babavarast nektek.
2015. febr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

12 hetesen kezdett alábbhagyni a szagundorom és az étvágytalanságom. Aludni sem alszok már szinte egész nap, és a "mindjárt megjön" érzések is elmúltak.


Viszont megveszek a puncskockáért és a paprikás chipsért!!!


14 hkm

2015. febr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem 3. gyermekem lesz, mindháromnál, ez az első három hónap a mélypont nekem. Most már jobban vagyok. Van orvosom, de csak a kötelező vizsgálatokra megyek el. Genetikai vizsgálatra nem, csak a terkóredőre, de kombináltra nem, meg semmi pluszra. Igazából ennek egy oka van, akkor sem vetetném el, ha beteg lenne. Ne adja Isten, de nem lenne szívem hozzá, így inkább nem vizsgáltatom magam.
2015. febr. 19. 12:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is vagyok vele. Bár én kértem a kombináltat, de csak azért, hogy ha ne adja Isten baj lenne, akkor fel tudjak rá készülni a szülésig.

De hála Istennek rendben van a baba.


Boldog babavárást.


#3

2015. febr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!