Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem mozgott a baba még a...

Ha nem mozgott a baba még a 13. héten sem, aggodalomra adhat okot?

Figyelt kérdés

Voltam nőgyógyásznál (magán), már 3 alkalommal, uh stb minden volt.

Mindig vett méreteket stb, de mozogni még egyszer sem láttuk a babát. :(

a doki szerint nem kell aggódni, szívhangot mindig mutatott, amíg az jó, és jók a fejlődési méretei megnyugtatott minden alkalommal, hogy biztosan csak alszik.

Aggódunk mert első terhességem, és nehezen jött össze. Nincs a családban degeneratív betegség egyikünknél sem.

Hamarosan kell menni a 16.heti UH-ra, nagyon szeretnénk látni már, hogy mozog is, nem csak a kis szive dobog.



jan. 5. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A 20.ik héten láttuk először mozogni az ultragangon 🙂 akkor már én is éreztem, hogy mozog, meg a pocakomon is látszódott, azelőttig mindig aludt, de minden rendben volt vele. Esetleg ultragang előtt fél órával egyél csokit attól biztosan bepörög 🤭🤭
jan. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Plusz cola 🥰
jan. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem itattak colát, kávét és etettek csokit. Bepörgött 😀
jan. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!