Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortol mutat pontosat a...

Mikortol mutat pontosat a terhessegi teszt?

Figyelt kérdés
December 10ken volt az utolso menszeszem elso napja, december 24ken voltunk egyutt a ferjemmel, januar 7ken kene megjonnie a nem vartnak. 5ken enyhe pecsetelo verzesem volt (vilagos rozsaszin), csak a wc papiron volt lathato, mai nap semmi. Kb 2 hete nagyon feszul a mellem, meg is duzzadt; gyakran emelygek es par napja eves utan reflux erzes van a torkomban, illetve par napja faj a fejem. Kb egy hettel ezelott alhasi fajdalmaim voltak, neha beszuras kiserte, ezek megszuntek, viszont folyamatosan puffadok. Tesztet ma csinaltam, negativ lett. Talan meg korai, hogy a teszt kimutassa a hcg-t a vizeletben? Ha nem jon meg a menszeszem, mikor erdemes ujra tesztelni?

jan. 6. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Ha holnap kéne megjonnie akkor már valamit mutatnia kellett volna a tesztnek valamit.

Nekem az aktuális menzesz napján egyértelmű pozitív volt a teszt.

Ha mégsem jön meg holnap,akkor tesztelj hétfőn.

Ha hétfőn sem jön meg,akkor tesztelj kedden.

Ha kedden is negatív akkor szerintem az már nem nem is lesz pozitív ebben a hónapban(persze csak ha 100 százalékra tudod mikor volt pontosan az ovud.)

A két héttel ezelőtti tuneteid viszont biztos nem az miatt voltak mert terhes vagy

jan. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tehát neked már a szex előtt terhességi tüneteid voltak?🤔

Én nem várt előtt nem tesztelnék, de ha te akarsz, akkor 2 naponta, amíg meg nem jön, vagy + nem lesz.

jan. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%

Helyesen 5-én. Nem kémia óra van, hogy 5-kén legyen. Írj helyesen, hogy megfelelő tudást adhass át neki. 🥲


Egyébként akkor biztos a terhességi teszt, ha már késik a menstruáció. De nagyjából minden 2. kérdés erről szól.

jan. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

Nekem nem várt előtt 4 nappal mutatta minden esetben, de lh val figyelt ovuval így a 4 nap mensi előtt közel 100% volt, ez 11 nappal ovu után volt.

Ha terhesvagy a teszt már most rögtön mutatná ha 1-1,5 óra pisi szünet után csinálod. Nekem ez az idő elég volt és ugyan olyan volt az esti tesztem mint a reggeli.

jan. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
#3: ha már ennyire okoskodsz, akkor nem 5-én, hanem 5.-én. Ha okoskodsz, akkor legalább ne hülyeséget írnál.
jan. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

#5! #3 írta jól. A kötőjel helyettesíti a pontot. A kettő együtt nem helyes. Ha nem hiszed, járj utána 😁

#2

jan. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha már késik a menstruáció, akkor érdemes tesztelni, előtte mindig lutri. Esetleg a nemvárt napján már mutathat jeleket.

Amúgy a terhességi tüneteket zömében a hcg okozza, így ha tüneteket érzel, akkor azt a teszt is mutatja. Ha nem mutatja, akkor nem a hcg-től vannak a tünetek, ergo a terhességtől független testi érzetekről van szó (amik amúgy akár sok esetben megegyeznek a vérzést megelőző tünetegyüttessel).

jan. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Sziasztok. Egy kis segítséget kérnék tőletek.

Menstruáció előtt 2 nappal teszteltem,3 perc után(ez volt a minimum idő amit írtak) sajnos negatívat mutatott,elkeseredésemben rögtön ki is dobtam. Aznap este nem hagyott nyugodni a dolog elolvastam a teszt papírját,ahol azt írták 10 perc a max idő. Elő kerestem a kidobott tesztet,ahol ott volt a másik vonal,tehát pozitív.

Szerintetek érdemes lehet mégegyszer tesztelni? Vagy csak állásában jött elő a vonal? :(

jan. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8 ,érdemes mivel nem tudod az a vonal hány percen belül jött ki pontosan.Egyebkent rózsaszín a vonal,vagy olyan szürkés?mert ha szürkés akkor az száradási.

Ha rozsaszines akkor lehet pozitív is .

jan. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!